Ваги для зважування людей, ростоміри, динамометри, секундоміри

Сортування:

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Ваги для зважування людей купити в Україні

Перед покупкою ваг необхідно в першу чергу визначитися з їх видом. Ваги для зважування людей діляться на дві категорії — електронні ваги і механічні ваги. Для всіх моделей характерна свое певне навантаження, яке часто варіюється від 100 кг до 200. У компанії «Медіка» ви зможете придбати ваги для дорослих і дітей. У побуті ваги використовують найчастіше. Такі побутові ваги поділяють на типи, одні з яких — напольні ваги. Напольні в більшості своїй використовують для зважування людей, і похибка у таких моделей зазвичай невисока.

Електронні медичні ваги контролюють і визначають людську вагу з максимальною точністю. Зустрічаються моделі з додатковими функціями, наприклад, ваги з оперативними настройками і пам'яттю, куди вносяться дані по всім ваговим змінам людської ваги (від 2 до 10 кг). Також моделі можуть підключатися до комп'ютера, щоб полегшити роботу і не заповнювати медичні картки. Існують моделі, які використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Ваги для немовлят в медицині за принципом роботи практично нічим не відрізняються від ваг для дорослих. Проте, вибираючи медичні ваги для дітей, необхідно звертати свою увагу на динамічні чинники спотворення ваги, адже маленька дитина завжди крутиться. Також потрібно врахувати захист приладу від вологи, функції вирахування ваги, а також матеріал, з якого зроблений прилад. Ваги слід вибирати металеві або з пластика високої якості, що відрізняється стійкістю до миючих засобів.

Ваги для зважування людей - якість та використання

Компанія «Медіка» надає широкий вибір медичних ваг кращих виробників. Купуючи медичне обладнання в «Медіка», ви автоматично отримуєте якісну продукцію і сервіс, який заощадить ваш час. Всі моделі ваг, які пропонує «Медіка», відповідають нормам якості по ГОСТу і пройшли необхідну атестацію.

Придбати потрібну модель можна по телефону або іншим пропонованим зручним варіантом на сайті. Наші професіонали зможуть вам допомогти визначитися з вибором моделі, яка оптимально підходить для ваших цілей. Кожне медичне обладнання доставляється до медичних установ і не тільки по місту і по всій території України.

Медичне обладнання та прилади регулярно є на складі, а доставка в будь-яке місто — без сумніву, перевага в порівнянні з іншими медичними представниками і постачальниками. Продукція компанії «Медіка» — це гарантована якість, безпека під час використання в медичних державних і приватних центрах, а також в будинках.