Лабораторне обладнання

Сортування:

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Лабораторне обладнання


Устаткування в лабораторних цілях важливо в самих різних галузях. Нерідко пристрої застосовні для освіти, досліджень в біології, хімії, науці, металургії. Техніка також потрібна для медицини і ветеринарії, вона включає в себе безліч додаткових приладів, серед яких лічильники, система очищення, мікроскопи і т.д.

Багато вчених і викладачі застосовують у своїй діяльності вимірювальні ваги, спеціальні печі, шейкери і мішалки. Це потрібно для того, щоб зважувати речовини, досягати необхідної температури або перемішувати всі складові дослідження. Для інших галузей можуть підійти платформні або торгові ваги (для промисловості, зважування). Часом, додатково потрібні струшувачі для різних рідин, порошків, газів. Вони створюють вібрацію і виступають в якості шейкера.

Ще одними важливими інструментами для лабораторій є колба і нагрівач. Без них неможливі хімічні реакції, контроль складу рідини. Для деяких досліджень потрібно заздалегідь готувати матеріал, і тут будуть до речі млини. Також для досліджень знадобляться магнітні мішалки і віскозиметр, що індексує в'язкість масел, дистилятор, що очищає домішки. Терморегулятори зберігають температуру речовин, а лабораторні лазні їх прогрівають. Не можна також обійтися без дозаторів, завдяки яким набирається потрібна кількість реагенту для реакцій.

Лабораторне обладнання також включає в себе нітрометрію. Подібні аналізи важливі в медичних цілях. У фізиці застосуємо анемометр, щоб вимірювати швидкість повітряного потоку під час експериментів. Психрометр визначає вологість повітря, чим більше коефіцієнт, тим краще середовище для бактерій, а це викликає зростання захворювань. Тому психрометр розриває цей ланцюжок і визначає нормальну вологість повітря.

У медицині нерідко використовують сушильні шафи - герметичні прилади, що захищають від вологи зразки. Часто застосовні печі для необхідної теплого середовища, автоклави для стерилізації. У автоклави можна навіть вкласти одяг, халати, інструменти для знезараження. Після стерилізації зразки додатково перевіряються розчинами на чистоту. Центрифуги поділяють рідини, кров, ДНК і т.д. проводяться аналізи, якщо необхідно визначити патологію в хромосомі, яка призводить до генетичної хвороби.

Лабораторне обладнання може проводитися з різних матеріалів. Багато задач лягає на сферу промисловості. Повертаючись до правил, тут вся техніка має бути з власним електронним харчуванням в окремому приміщенні для безпечних експериментів і реакцій. За нормами всі співробітники дотримуються правил, а якісна техніка полегшує дослідження.


Замовити лабораторне обладнання

Купити лабораторні інструменти можна в магазині «Медика» за гарантійними талонами. Якщо деталі виходять з ладу, їх безкоштовно змінюють протягом діючої гарантії. Каталог сайту регулярно поповнюється новою якісною лабораторної продукцією. Фахівці магазину допоможуть зробити правильний вибір, порадять виробника і підбере доступну за вартістю техніку.

Роблячи вибір на спеціалізованому сайті «Медика», ви можете розраховувати на післягарантійне обслуговування під час експлуатації обладнання. Крім цього, у нас можна провести модернізацію ваших приладів та інструментів, продовживши термін служби дорогої техніки. Наша компанія - ваш надійний партнер. В даний час складно не помітити високий прогрес у всіх дослідних сферах. Таким результатами ми зобов'язані високоякісної техніки.

Устаткування для лабораторних досліджень продовжує вносити вагомий внесок в життєдіяльність людини. Завдяки пристроям можна отримати точні аналізи і діагнози. У кожного інструменту свої характеристики і особливості для виконання різних завдань. Лабораторна техніка - це мозок будь-якого медзакладу або великого підприємства. Навіть університети оснащуються обладнанням для підняття підготовки на новий рівень. Дуже важливо міняти застарілі прилади на нові, тільки так корпорації зможуть ефективно просувати свої послуги.

Лабораторне обладнання - загальний термін для різного інвентарю, що використовують вчені, медики, хіміки, біологи та інші представники життєво важливих професій. Техніка розділяється на 4 основних типи:

    
- Лабораторний;
    
- Вимірювальний;
    
- Випробувальний;
    
- Аналітичний.

Досить часто аналітичне спецобладнання продається за високою ціною, тому за такими приладами потрібно ретельно доглядати, стежити за роботою окремих деталей, міняти зношену комплектацію. Перед вибором уточнюйте у виробників особливості приладу, наявність відповідних документів. Додаткові аксесуари зроблять обладнання більш функціональним, наприклад, для ваг можна підібрати гирі для легкої експлуатації.

Набагато складніше вибрати електрохімічні прилади. Часто вони поставляються без додаткових датчиків, а це призводить до того, що вибирати таке обладнання потрібно з особливою увагою. Враховуються потреби конкретної установи,
де в подальшому буде експлуатуватися техніка, уточнюється комплектація. Наприклад, центрифуги можуть бути без ротора, а це важко при роботі.

Великі компанії, включаючи «Медика», можуть надати надійне обладнання для досліджень і широкий асортимент комплектуючих. Якщо ви в пошуках, звертайтеся до нас.