Мікроскопи

Сортування:

К-14 компресорій для тріхінеллоскопіі на 28 проб.

0,00 грн

ОИ-32  Осветитель для мікроскопів Биолам і Мікмед.

3 462,75 грн

ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Лабораторний мікроскоп


Для нас світ до сих пір не изведан. Закидаєш голову і спостерігаєш за неосяжним небом і мільйоном зірок. У той же час, нас досить рідко цікавить найменший світ - світ бактерій, вірусів і багатьох інших дрібних організмів. Як Галілей випадково виявив незвідану нам Всесвіт великих розмірів, дивлячись на небо в телескоп, так і Левенгук виявив маленький світ, дивлячись в мікроскоп.


Які функції виконує мікроскоп?


Мікроскопом називають пристрій, який призначається для отримання об'ємних зображень і вимірювання структури об'єктів, погано помітних або невидимих ​​для людського ока. Сьогодні на ринку представлено три види мікроскопів: оптичні прилади, рентгенівські і електронні.


Оптичний мікроскоп

Розглянемо оптичний мікроскоп ближче. Прилад цього типу нерідко називають світловим мікроскопом, в якому використовують природне освітлення і набір лінз для збільшення картинки з маленькими об'єктами. Світлові мікроскопи вважаються найпершими і старими, часто простими в порівнянні з сучасними моделями. Такі моделі підходять в якості іграшки для розвитку дітей, завдяки цьому пристрою можна проводити лабораторні заняття в навчальних закладах. Деякі оптичні мікроскопи можуть збільшувати об'єкт до 1500 крат, через що стає можливим проводити серйозні дослідження і переглядати амінокислоти.


Однією з найбільш захоплюючих речей є світ мікробіології, адже кому не цікаво поглянути на звичні речі в об'ємному зображенні. Подивитися на мікроорганізми, про існування яких деякі з нас навіть не здогадуються. Чого тільки варто розглянути бруд. Так можна відучити своє чадо є немиті продукти. Купуючи мікроскоп, у вас з'являється можливість вивчити інший світ.


Аксесуари до моделей і навіщо вони потрібні


Якщо ви купуєте мікроскоп, варто додатково придбати аксесуари до нього. Для проведення занять в школах і університетах вам потрібна цифрова камера, і отримані зображення можна буде виводити на проектор для школярів і студентів. Якщо вам необхідно покращена якість, вам стане в нагоді додаткове освітлення, наприклад, модуль для підсвічування або освітлювач кільцевої.


Коли дитина цікавиться біологією і робить успіхи в цій галузі, можна подарувати йому мікроскоп для досліджень. Для таких ситуацій є спеціальні набори. Однозначно для маленького біолога буде цікаво вивчити багато речей, тоді додатково йому знадобляться предметні скельця.


Для виробників ювелірних виробів також знадобиться мікроскоп - цифрова модель. Головний його плюс - компактність, живлення від батарейки і виведення зображення на монітор комп'ютера. Для серйозних досліджень необхідно іммерсійне масло. Для колекціонерів монет і марок також стане в нагоді мікроскоп - наприклад, Bresser Pocket.