Фізіотерапія

Сортування:

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Фізіотерапевтичні апарати купити в Києві

Сучасні апарати фізіотерапії це обов'язкове обладнання для лікувальних установ. Всі прилади для фізіотерапії об'єднані в окрему категорію на сайті "Медика", де представлений великий асортимент пристроїв, з впливом на різні системи організму людини. Купити фізіотерапевтичне обладнання кращої якості і за доступною ціною вигідно з нашим інтернет - магазином.

Для чого і ким застосовуються фізіотерапевтичні апарати?

На сьогодні одним з популярних напрямків в медицині є фізіотерапія. Вона спеціалізується на вивчені різних впливів на людину, серед яких виділяють: електромагнітне поле, струм, лазер і ультразвук. Так, їх вплив в контрольованих дозах має позитивний характер, підвищує роботу імунної системи і зупиняє розвиток деяких захворювань. Для виконання таких завдань використовують спеціальні прилади для фізіотерапії. 

Велика різноманітність пристроїв дала можливість вийти за межі лікувальних закладів, апарат фізіотерапевтичний використовують в косметологічних центрах і навіть для домашнього застосування.
Ефективність рішення купити фізіотерапевтичні апарати незаперечна, що показують результати багаторічних практик. Завдяки пристроям:

 • Прискорюється загоєння травм і реабілітаційний період після операцій;
 • Відбувається підвищення імунітету організму людини;
 • Зупиняється негативний вплив зовнішніх факторів;
 • Весь організм і окремі елементи починають краще функціонувати.
Сферами застосування приладів є практично всі медичні напрямки, використовують в неврології, урології, акушерстві, хірургії, а також в інших напрямках, в тому числі і в ряді косметологічних послуг. Фізіотерапевтичне обладнання дає можливість терапії з мінімізацією ліків і скороченням навантажень на людину.

Сучасні апарати фізіотерапії зручні в застосуванні і дають можливість підбирати індивідуальний режим для кожної людини. На сайті "Медика" можна підібрати варіант в залежності від поставлених цілей впливу на організм від різних виробників.

Асортимент фізіотерапевтичного обладнання: види та класифікації

На сайті інтернет - магазину "Медика" представлений розділ - "Фізіотерапевтичне обладнання" каталог якого налічує три основних групи товарів "УВЧ терапія", "Ультразвукова терапія", "Електротерапія". Прилади кожної групи відрізняються принципом впливу на організм:
 1. УВЧ терапія, впливає на організм за допомогою магнітного поля. Використовується для лікування запальних процесів шкіри та інших органів, позитивно впливає на нервову систему;
 2. Ультразвукова терапія, в основі якої механічний, тепловий і фізико-хімічний вплив з метою стимулювати обмінні процеси;
 3. Електротерапія - це застосування електричного струму і магнітного поля для поліпшення регенеративного процесу в організмі людини.
Для того, щоб не загубитися в асортименті і купити апарат для фізіотерапії для конкретних цілей слід пам'ятати і про класифікацію за місцем використання:
 • Стаціонарні фізіотерапевтичні апарати. Розміщують і застосовують в лікувальних установах. Мають широкий спектр і велику силу впливу, які повинні контролюватися фахівцями;
 • Пристрої для косметологічних центрів. Категорія, яка розвивається дуже стрімко і представлена великою кількістю приладів з різним впливом: ультразвукова чистка обличчя, лазерна епіляція та ін.;
 • Прилади для домашнього застосування (інгалятори, кварцові лампи і т. п.).

Вигідно купити апарати для фізіотерапії в інтернет - магазині "Медика"

Якісне, надійне і багатофункціональне фізіотерапевтичне обладнання купити на сайті "Медика" вигідно і доступно кожному замовнику. 
Перед покупкою приладу для фізіотерапії слід визначитися з його призначенням - вузьконаправлений або багатофункціональний апарат. Каталог сайту дає можливість замовити різне обладнання від відомих виробників з сертифікатами та гарантіями якості.

Вибираючи фізіотерапевтичні апарати та обладнання ціна часто стає важливим фактором покупки. Сайт "Медика" надає медичне обладнання широкого цінового діапазону, можливість вибрати прилади як більш дорогих виробників, так і бюджетні варіанти.

Спеціалізований інтернет - магазин "Медика" - відмінне рішення купити фізіотерапевтичні апарати, які відповідають всім вимогам та нормам безпеки сучасного обладнання. 
Доставка замовлення здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни.