Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Кисневий концентратор купити в Україні

Кисневий концентратор - апарат для отримання чистого кисню високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря. Кисневий концентратор в основному використовується для лікування і профілактики хвороб, пов'язаних з порушенням дихальної системи. Також кисневий концентратор може використовуватися для наркозу або подачі кисню в палати. При необхідності, кисневий концентратор може частково замінити кисневий балон або централізовану подачу кисню в невеликій лікарні або клініці. Якщо необхідно кисневий концентратор купити в Україні можете замовити у нас в магазині за доступною ціною і з усіма необхідними документами та гарантією. Кисневий концентратор призначений для роботи в санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах та інших лікувальних закладах.

Кисневі концентратори - це медичні пристрої, які постачають кисень з атмосфери. Для цього використовуються спеціальні фільтри, що усувають азот. Концентратор підключений до ресивера, де накопичується кисень і поставляється в пристрій. За допомогою такого механізму добре працюють важливі людські функції. Придбати кисневі концентратори можна на сайті Медика. Функціональність апарату проста: однакові циліндри в ньому - основні частини конструкції. Ці циліндри у вигляді кульок, зроблених з цеоліту, пропускають повітря. Таке молекулярне сито затримує азот і пропускає кисень. Створюється коктейль із сумішшю 95 відсотків. З якої ж причини людям необхідний кисневий концентратор? Продукт, який виробляє пристрій, має більшу ефективність під час терапії. Ця киснева терапія полегшує недуги пацієнтів. Устаткування абсолютно безпечно для застосування і пропонується в великому асортименті за вигідною вартості.

Кисневий концентратор - це апарат, за допомогою якого можна добути чистий кисень дуже високій концентрації. Кисень необхідний кожній людині, а чистий кисень використовують в лікувальних цілях і для реабілітації людей, які страждають кисневим голодуванням або захворюваннями органів дихання.
Кисневе лікування проводять не тільки в медичних установах, а й вдома, тому купити кисневий концентратор для будинку вельми зручно. Умовою такого лікування є необхідність покупки кисневого концентратора. Зробити таку покупку можна відвідавши інтернет-магазин Медика. У нашому магазині тільки якісна продукція, широкий асортимент товару за доступними цінами. Інтернет-магазин пропонує увазі клієнтів портативні кисневі концентратори, мають автономне живлення, які виробляють 1, 3, 5, 8, 10 літрів кисню, а також апарати високого тиску, що виробляють від 10 до 20 літрів кисню протягом однієї хвилини. Вся продукція має чудову якість, а ціна на кисневі концентратори в нашому магазині дуже прийнятна.

Кисневий концентратор для будинку

Вибираючи кисневий концентратор & nbsp; для будинку необхідно звернути увагу на його функціональні можливості, а саме щоб модель була обладнана регулятором, за допомогою якого можна контролювати потік кисню. У комплект також можуть входити додаткові маски, фільтри, канюлі і кисневі шланги. На сьогоднішній день величезною популярністю користуються портативні моделі кисневих концентраторів для дому та медичних закладів, що працюють на харчуванні, яке виробляється від акумулятора.

Ще один важливий фактор при виборі кисневого концентратора для будинку - це ступінь шуму. Тривале лікування з підвищеним рівнем шуму негативно позначається на психіці і здоров'я пацієнта. Медичні і домашні кисневі концентратори під час роботи практично не шумлять, а тому не завдають шкоди хворому. Також важливим елементом в будові пристрою є акустична система і оптична тривога. Ці функції контролюють стан пацієнта, як в лікарні, так і вдома. Оболонка стійка до ударів і пошкоджень, тому захищає механізм, а стильний дизайн пристрою підходить під обстановку медичного кабінету чи лабораторії.

Грамотний вибір і професійна консультація на сайті Медика допоможуть вам визначитися. Різноманітні моделі кисневих концентраторів для будинку відрізняються за вартістю. Ціна залежить від функцій і виробника, а гарантія на кисневий концентратор від 1 року. На практиці, при правильній експлуатації обладнання прослужить більше 10-ти років, без замін генератора. Більшість людей, які не можуть обійтися без кисневих процедур, мають доглянуту здорову шкіру, так як кисень благотворно впливає на капіляри і дарує свіжість. До того ж, кисень впливає на розумову діяльність, для якої також важливий кисень.
В інтернет-магазині Медика клієнтів очікує якісна продукція за доступною ціною. Замовити кисневий концентратор можна відвідавши наш магазин, гарантія та всі необхідні документи надаються, а наші фахівці раді кожному клієнту і допоможуть вам зробити вибір.

Портативний кисневий концентратор

Купивши портативний кисневий концентратор, ви зможете використовувати його у себе вдома. Такі апарати мають невелику вагу, маленькі габарити, не займають багато місця і працюють кілька годин без підзарядки, так як пристрої оснащені двома акумуляторами. Вони прості у використанні, мають високу якість, надійні в експлуатації.
Для використання в умовах стаціонару необхідно придбати 10 літровий кисневий концентратор. Такі пристрої мають підвищену продуктивність, адже вони виробляють 10 літрів кисню протягом хвилини і відрізняються ефективністю. Ці апарати працюють цілодобово, забезпечуючи організм тяжкохворого людини киснем. Також кисневий концентратор використовують для насичення киснем пацієнтів в післяопераційний період. Під час насичення організму киснем лікування і реабілітація пацієнта відбувається набагато швидше.
Купуючи кисневий концентратор необхідно звернути увагу на його роботу, тобто рівень шуму, який може видавати апарат, він не повинен бути високим, щоб це не шкодило пацієнтові.

Кисневі концентратори можуть:

 • Насичувати організм чистим киснем;
 • Портативні моделі відрізняються зручними габаритами і оснащені двома акумуляторами;
 • Забезпечують ефективне лікування і реабілітацію пацієнтам, що страждають кисневим голодуванням і захворюваннями органів дихання;
 • Різновид моделей кисневих концентраторів, які здатні виробляти від 1 до 20 літрів кисню.

В умовах стаціонару кисневий концентратор є незамінною установкою, так як здатний замінити при необхідності кисневий балон. Також його використовують для наркозу. У невеликих клініках за допомогою кисневого концентратора проводиться централізована подача кисню пацієнтам, що потребують ньому.

Переваги кисневого концентратора:

 • Кисневі концентратори хочуть придбати приватні особи, працівники медичних установ і лабораторій;
 • Концентратори - це корисні помічники в хірургічних і реанімаційних відділах, а також для фізіотерапії;
 • Пристрої є в кожної кареті швидкої допомоги;
 • Медичний персонал також купує кисневий апарат в пологові будинки, адже це допомагає в разі патологій під час пологів;
 • Рекомендується придбати обладнання та для дому майбутнім породіллям, щоб уникнути гіпоксії плода.

Кисневі коктейлі не тільки корисні, але і смачні. Такий коктейль можна пити в якості профілактики, прискорюючи обмін речовин і набираючись енергією. У стаціонарних умовах підійдуть концентратори 10 літрів. Пристрої ефективні і відрізняються високою продуктивністю, вони здатні виробити 10 л кисню в хвилину. Характеристики концентратора забезпечують організм киснем цілодобово, коли у пацієнта важкий стан.

Функції кисневого концентратора

При виборі кисневого концентратора варто придивитися до його функціональними можливостями. Так у хороших, якісних моделей кисневих концентраторів завжди в наявності будуть функції регулювання потоку кисню і його зволоження. Також варто звернути увагу, що & nbsp; в комплектацію можуть входити додаткові фільтри, канюлі, кисневі шланги або маски. Якщо кисневий концентратор планується використовувати вночі, то варто придивитися до варіантів, шум яких не перевищує 30 дб. Сьогодні великою популярністю стали користуватися портативні кисневі концентратори, які отримують живлення від акумулятора і можуть працювати до 5-6 годин без підзарядки. Також у портативних кисневих концентраторів є можливість підзарядки від електромережі або в автомобілі через спеціальний перехідник.

Купити Кисневий концентратор в Україні

Вібіраючі Кисневий концентратор для дому та патенти звернути Рамус на наявність ручок або роликів для більш зручне транспортування. Если важліво Кисневий концентратор купити в Україні & nbsp; в портативному варіанті, то слід вібіраті модель з невелика вагою та акумулятором повіщеної ємності, з можлівістю підзарядкі від електромережі або бортової мережі автомобіля. Деякі моделі киснево концентратора могут використовуват для проведення різніх інгаляцій, ароматерапії або Приготування Кисневий коктейлів. ШВИДКІСТЬ роботи киснево концентратора складає в Середньому від двох до п'яти літрів в хвилини.