Мішалки магнітні і вихрові

Сортування:

ЛВМ-2000-1 Вихрова мішалка.

4 584,23 грн

ЛММ-2 Магнітна мішалка з феритовим магнітом.

3 437,67 грн

ЛММ-3 Магнітна мішалка з феритовим магнітом.

5 557,50 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Магнітні мішалки


Магнітні мішалки - це прилади, що створюють рух речовини під впливом частинок електромагнітного поля. Змішування відбувається завдяки спеціальному якоря, який покритий тефлоном. Цей стрижень обертається магнітним полем. Мішалки застосовуються для таких дій: розмішування, циркуляції, спец обробки, диспергування.


Магнітні мішалки використовуються в фармацевтиці для підготовки емульсії різноманітних рідин. У лабораторіях медичний пристрій використовують для різних аналізів. Без цього обладнання неможливі багато досліджень в області хімії, медицини, біології, мікробіології.


До головних плюсів застосування магнітних пристроїв відносять легкість у використанні, безшумність, компактні розміри і інші плюси. Але основним плюсом пристрою є можливість ретельно перемішувати речовини, не торкаючись до ємності.


Особливості та види магнітних мішалок

Є 3 види медичних мішалок:


 Без підігріву;

 З підігрівом;

 Прилади для проведення синтезу додатково.
Різні моделі за своїми розмірами призначені для різної кількості розчину, що може становити від одного літра до 25-ти. Ще одним не маловажним властивістю є швидкість пристрою - від ста до півтори тисячі обертів на хвилину, а також контроль і підігрів. Таким чином, вибираючи прилад, максимальне значення приділяється робочій температурі. Багатомісні мішалки потрібні для вимірювання, враховується і функціональна поверхню приладу.


Матеріали для пристроїв підбирають виходячи з агресивних властивостей реагентів, що використовуються під час перемішування. Одним з найбільш стійких є кераміка, яку можна зустріти на приладах з підігрівом. Для таких мішалок також може бути застосована нержавіюча сталь і алюміній з керамічним покриттям, а інші пристрої можуть виготовлятися зі скла або пластику.


Купити магнітну мішалку в Україні

Сучасні мішалки, представлені на ринку, оснащуються спеціальними інформаційними панелями, які показують робочі параметри з аналоговим або цифровим управлінням. Цифрові мішалки дають більш точний контроль за роботою, завдяки вимірюванню температури речовини.


У комплекті деяких моделей можна знайти температурні датчики або ж замовити окремо як додатковий аксесуар. Широкий вибір приладів з різною конфігурацією в магазині Медика дозволяє вибрати відповідне пристрій для лабораторії з урахуванням технічних характеристик і цінової політики.