Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Російський медичний хірургічний інструмент купити в Україні

Медичні інструменти використовуються в самих різних маніпуляціях, які проводяться в поліклініках, лікарнях і медичних центрах. Інструмент — важливий і невід'ємний елемент в життєдіяльності будь-якої спеціальної установи. Завдяки інструментам, медпрацівники якісно виконують свою роботу, лікують і доглядають за хворими. Російський медичний хірургічний інструмент купити в Україні можна через сайт медичної компанії «Медіка».

Ручні медичні інструменти та автоматичні відрізняються між собою можливостями, діями і принципами зарядження. Повертаючись до експлуатаційних моментів спеціальних медичних інструментів, можна відзначити, що медпромисловість виробляє близько десяти тисяч різноманітних видів. Серед цього широкого асортименту можна виділити основний вид — інструменти для хірургії. Цей тип інструментів використовується найчастіше і лідирує в масовому виробництві і виборі. З назви зрозуміло, що подібні інструменти застосовуються під час операцій.

Ціни на російський медичний хірургічний інструмент

Інструменти для акушерства і гінекології, стоматології та хірургії мають ряд своїх особливостей, тому необхідно обов'язково звертати на них увагу перед покупкою. На сьогоднішній день, різноманітні магазини пропонують великий асортимент медичних інструментів і техніки. Одним з кращих постачальників є компанія «Медіка», де можна придбати необхідне, організувати доставку і отримати професійну консультацію. Співпрацюючи з кращими торговими точками, ми даємо стовідсоткову гарантію на свою продукцію.

В онлайн-каталогах товар завжди значно дешевше, ніж в стаціонарному магазині, адже для торгівлі не потрібно орендувати приміщення і тому на продукції немає великої накрутки. Це основна причина, чому варто звернутися в інтернет-магазин компанії «Медіка». Вартість на медичні інструменти високої якості нижче, а при бажанні ми організуємо зручну і швидку доставку.

У каталозі нашого магазину можна уважно ознайомитися з кожним запропонованим продуктом, почитати характеристики, порівняти ціни і швидко оформити замовлення. Якщо ви в пошуках недорогих медінструментів тоді пропозиція нашої компанії - це вдалий та вигідний вибір.