Опромінювачі бактерицидні

Сортування:

 ОБН-150МЕ Опромінювач  бактерицидний з екраном.

505,00 грн

 ОБПе-225М "МЕДИКА" Опромінювач бактерицидний пересувний трьохламповий.

0,00 грн

ОБН 1х8 Світильник настільний.

0,00 грн

ОБН-150М "МЕДИКА" Опромінювач настінно-потолочнний бактеріцидний.

405,00 грн

ОБН-35М "МЕДИКА" Опромінювач настінно-потолочнний бактеріцидний.

228,00 грн

ОБН-75М "МЕДИКА" Опромінювач настінно-потолочнний бактеріціднинй.

285,00 грн

ОБН-75МЕ "МЕДИКА" Опромінювач бактерицидний з екраном.

370,50 грн

ОБПе-450М "МЕДИКА" Опромінювач бактерицидний пересувний шестиламповий.

3 363,00 грн

ОУФб-04 "Сонечко". Опромінювач ультрафіолетовий бактерицидний.

3 251,85 грн

СБП 2х30 Облучатель бактерицидный передвижной

0,00 грн

СБПМ 2х30 "МЕДИКА" Опромінювач бактерицидний пересувний

0,00 грн

Світильник СБП 1х30 "МЕДИКА" в комплекті з лампою

1 950,00 грн

Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П

417,53 грн

Новинка
ОБН 1х15 Світильник  настільний.

0,00 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Бактерицидний опромінювач купити в магазині Медика


Бактерицидний опромінювач є спеціальним медичним пристроєм, що містить лампи, які мають антимікробну впливом на навколишнє середовище. Також цей пристрій має назву кварцова лампа. У наш час бактерицидний опромінювач є дуже поширеним не тільки в медичних установах, а й у побуті. Застосовуються ці медичні пристрої для здійснення різного роду процедур пов'язаних з дезінфекцією житлових і навіть нежитлових приміщень. Надійний і якісний бактерицидний опромінювач купити можна у нас в інтернет-магазині Медика по дійсно вигідною ціною і доставкою в будь-яку точку України.

Бактерицидними облучателями називають прилади зі спеціальними лампами, що вбивають шкідливі мікроорганізми. Часом, зустрічається назва «кварцові лампи». На сьогоднішній день, такі лампи - поширений прилад в побуті і, особливо, широко використовується в медустановах різного спрямування. Головне завдання опромінювача полягає в дезінфекції багатолюдних або нежитлових приміщень. Бактерицидний кварцовий опромінювач купують для очищення переробленої або питної води, опромінювач стерилізує поверхні і повітря, знищує віруси і шкідливі бактерії, очищає басейни і т.д. Бактерицидні опромінювачі - це універсальні і зручні пристрої, які можна фіксувати на стінах і стелях.


Бактерицидний опромінювач ціни


Бактерицидний опромінювач ОБН- 75 М  540 грн        Бактерицидний опромінювач ОБН-150  503 грн
Бактерицидний опромінювач ОБН-35    223 грн           Бактерицидний опромінювач ОБН-75 446 грн   
Бактерицидний опромінювач СБП 2х30  446 грн        Бактерицидний опромінювач трёхламповый 3051 грн  

Опромінювачі бактерицидні бувають 2 типів:

  1. Відкритий опромінювач бактерицидний - це проста лампа, що виробляє ультрафіолетові хвилі. Опромінювач відкритого типу застосовують тільки в приміщеннях без людей, оскільки прилад додатково не захищений і немає вентилятора для повітряної циркуляції. Такий пристрій оснащено різними кріпленнями, які дають можливість встановити прилад в обраному місці, і по ефективності працює на всі сто відсотків.
  2. Закритий опромінювач бактерицидний. Цей вид пристрою також відомий, як рециркулятор. Він безпечний для живих організмів і до використання не має протипоказань. Крім захисних властивостей, бактерицидний опромінювач закритого типу має додаткові фільтри, що здатні очистити повітря від пилу і хімічних речовин.

Де застосовують бактерицидний опромінювач?

Кварцовий бактерицидний опромінювач також можна використовувати з метою дезінфекції питної води, тому цей пристрій є широко затребуваним в побуті. Крім цього його завданням є стерилізація повітря, під час якої відбувається знищення різного роду мікроорганізмів, вірусів і різних бактерій, що зустрічаються на поверхні. Власники спорткомплексів і басейнів набувають цей пристрій з метою дезінфекції води і навколишнього середовища в приміщенні. Бактерицидний опромінювач призначений для кварцування, яке походить від дії ультрафіолетових променів.

Особливості бактерицидних опромінювачів

Перевага бактерицидних опромінювачів полягає в тому, що під час процедури гинуть всі інфекційні мікроорганізми, а саме грибки, віруси, спори, бактерії, цвіль. Це пристрій можна закріпити на стелі або стіні, що є дуже зручно. Крім цього бактерицидні опромінювачі універсальні завдяки своїм технічним засобам, адже їх можна розташувати в зручному для клієнта місці на стіні або стелі. Апарат закріплюється через спеціальне пристосування і використовується в різних положеннях, а також позиціях.

Бактерицидні опромінювачі з високим коефіцієнтом потужності можуть за одну годину очистити до ста кубометрів повітря. В процесі опромінювач ефективно знищує всі бактерії. Матеріали на кшталт фільтрів, підставок, вентиляторів і т.д. можна легко замінити. Деякі моделі додатково оснащуються пересувними платформами, а ультрафіолетові лампи функціонують до 9 тисяч робочих годин.

Під час роботи бактерицидного опромінювача відбувається виділення озону в повітря. Після закінчення даної процедури необхідно провітрити приміщення. Кількість виділеного в повітря озону залежить від типу бактерицидного опромінювача. Однак для цієї процедури існують і безозонову бактерицидні лампи, при використанні яких в повітря виділяється невелика кількість озону. Після закінчення роботи такої лампи провітрювати приміщення не обов'язково, так як кількість виділеного озону не шкодить здоров'ю людини. & Nbsp;

Бактерицидний опромінювач складається з:

  • опромінювача;
  • конденсатора, що підвищує потужність роботи;
  • спеціального відбивача;
  • кріплення.

В медичних установах використовують апарати, що мають стаціонарне кріплення. Вони зручні у використанні, не займають багато місця в приміщенні, так як фіксуються на стіні або стелі. Також можна придбати пристрій іншого типу, а саме на коліщатках, яке неважко перенести в будь-яке приміщення. Такими бактерицидними облучателями користуються в побуті, адже вони мобільні і практичні в експлуатації.

Бактерицидні опромінювачі є пристроєм закритого типу, проте вони бувають і відкритого типу - це кварцові лампи. Відкриті пристрої служать тільки для знезараження в приміщеннях, в той час як закритими видами користуються при дезінфекції питної води.

Де купити опромінювач бактерицидний?

Сьогодні, опромінювач бактерицидний можна купити в спеціалізованих інтернет-магазинах таких як Медика. У той час, як стаціонарні магазини продовжують продавати медичне обладнання, більшість споживачів все ж віддають перевагу онлайн-покупці. Вигідна пропозиція очевидно: широкий асортимент продукції доступний в будь-який час. Наш інтернет-магазин Медика пропонує бактерицидні опромінювачі різних моделей. У каталозі ви знайдете: облучатели на стіну і стелю, пересувне обладнання, рециркулятор і т. Д. Продукція надається з гарантією від виробника, а також інструкцією до застосування. Додатково здійснюється комплексне обслуговування: доставка, установка. Також консультанти завжди готові відповісти на питання, що цікавлять.

На сьогоднішній день інтернет-магазин Медика має великий вибір бактерицидних опромінювачів, які можна не тільки подивитися, а й замовити на цьому сайті. Ціна нашої продукції вас приємно здивує, адже вона нижче, ніж у інших компаній.