Центрифуги лабораторні

Сортування:

Р-1 Центрифуга лабораторна ручна

3 260,00 грн

Ц-80-1 Центрифуга лабораторна.

10 320,00 грн

Ц-80-2А Центрифуга лабораторна

17 200,00 грн

Новинка
Ц-800-1 Центрифуга лабораторна

9 137,14 грн

Ц-800-Д Центрифуга лабораторна.

11 166,86 грн

Ц-80-2 Центрифуга лабораторна.

0,00 грн

ОПН-8 Центрифуга лабораторна з ротором РУ-180.

0,00 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Центрифуга лабораторна в магазині Медика

Центрифуга лабораторна є незамінним пристроєм кожної медичної або промислової лабораторії, саме тому вона широко затребувана на ринку спеціального медичного обладнання. Медичні центрифуги призначені для точного поділу рідин неоднорідних або сипучих тіл, яке відбувається за допомогою відцентрової сили. Купити лабораторну центрифугу недорого можна в нашому інтернет-магазині з гарантією від виробника і швидкою доставкою в будь-який регіон України. Завдяки роботі лабораторної центрифуги відбуваються промислові процеси на молокозаводах, а також ними користуються в медичних і навіть ветеринарних лабораторіях, де необхідні точні показники лабораторних досліджень. У кожній лабораторії це медичне обладнання виконує свою функцію, так як без нього робота їх неможлива.

Якість центрифуги має бути високою, адже точні показники залежать від якості її роботи. На нашому сайті можна купити високоякісні лабораторні центрифуги від зарубіжних і вітчизняних виробників, які відрізняються своєю універсальністю і привабливою ціною. Тільки на нашому сайті надано величезний вибір різних моделей лабораторних центрифуг з нержавіючої сталі.

Не тільки в науковій практиці, але і в медицині нерідко поділяють різні розчини для аналізів і досліджень. Для такої процедури необхідне спеціальне обладнання – центрифуга. Цей прилад розділяється на кілька категорій, головні з яких — лабораторний, рефрижераторний, гематокритний. Виходячи зі своєї назви і призначення, лабораторна центрифуга застосовується для різних досліджень в медичних установах. В основному апарат використовують для того, щоб розділяти біорідини для аналізів. Сьогодні, найсучасніші моделі оснащені додатковими функціями: регулювання швидкості, таймер, змінні ротори.

Рефрижераторні лабораторні центрифуги – це окремий тип обладнання з охолодженням, за допомогою якого можна працювати з донорською кров'ю. Такий вид медичного обладнання дозволяє отримати кров у великому обсязі, яка в подальшому використовується в медичній практиці для переливання. Також часто зустрічається гематокритна модель. Ця центрифуга лабораторна призначена для того, щоб визначати елементи кров'яної плазми (число крові).

Переваги лабораторної центрифуги:

 • точність поділу неоднорідних рідин;
 • простота в експлуатації;
 • пристойний термін служби;
 • відповідність якості та ціни;
 • повна безпека при експлуатації.

Виробники медичних центрифуг подбали, щоб робота з ними відповідала повній безпеці, для цього кожна центрифуга має спеціальний мікровимикач, здатний моментально відключати двигун в той момент, коли кришка центрифуги відкривається. Термін служби цього обладнання пристойний, виробники гарантують 10-15 років експлуатації без ремонту. Барабан медичної центрифуги складається з листової холоднокатаної сталі, одночасно вона вміщує велику кількість пробірок, до 16 штук.

Класифікація центрифуг лабораторних

В основному центрифуга лабораторна, використовувана в медичній практиці, класифікується за обсягом зразків, які вона вміщує і швидкості обертання ротора.

Це можуть бути:

 • мікроцентрифуги;
 • спеціалізовані прилади з підвищеним об'ємом;
 • загальнолабораторні центрифуги.

У спеціалізованих центрифугах відбувається обробка крові. Така центрифуга спеціалізована тільки для цього завдання, а саме в ній обертаються контейнери з кров'ю. Цей пристрій має мотор високої потужності, служить довго і якісно.

Центрифугу лабораторну можна використовувати, встановивши на стіл, в такому випадку вона буде настільною. Великого розміру пристрій зазвичай розташовується на підлозі і має назву підлогова центрифуга.

Купити центрифугу лабораторну в Україні

Для роботи з центрифугою використовуються спеціальні медінструменти, ємності і пробірки різного об'єму, капіляри і флакони. Зазвичай, в лабораторіях хімічного і наукового напрямів використовують ті ж центрифуги, які закуповують в поліклініки і лікарні, таку лабораторну центрифугу можна купити у нас в магазині з гарантією. Коли встановити центрифугу в стаціонарних умовах неможливо, для пересувних центрів використовують спеціальні настільні моделі. Подібний медичний прилад відрізняється компактними розмірами і в той же час не позбавлений повноцінних функціональних можливостей. ОПн-3 – це приклад модифікації якраз для такого випадку. Вони легкі і відмінно функціонують, а живлення надходить від звичайної електричної мережі.

Щоб отримати максимально точний результат дослідження, в галузі науки і медицини лабораторні центрифуги удосконалюються. Оскільки багато аналізів робляться за рахунок розщеплення речовин, таке обладнання є корисним для більшості установ. Для додаткової зручності медичні центрифуги оснащуються цифровим управлінням для точності дослідження. Наявність датчиків в обладнанні дозволяють контролювати функціональність. Ці прилади працюють без шуму і дають точний результат. Для посилення захисту і безпеки в приладі є функція блокування в непередбачених екстремальних ситуаціях. За рахунок якісної комплектації центрифуга лабораторна працює ефективно і безпечно.

Також існують сучасні розробки, такі як мультицентрифуги. Таке обладнання, в порівнянні з попередниками, може безперервно функціонувати досить довгий час. Мультицентрифуги відрізняються компактною конструкцією з необхідним управлінням, яким можна легко користуватися.

У каталозі компанії Медика ви гарантовано знайдете якісні лабораторні центрифуги різних моделей і розмірів за вигідною ціною.

Ціна на лабораторну центрифугу

ТоварВартість
Р - 1 Центрифуга лабораторна ручна
2 322,75 грн
Ц-80-1 Центрифуга лабораторна
7 351,58 грн
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
12 253,58 грн

При покупці лабораторної центрифуги, необхідно визначитися для яких цілей вона буде призначена. Якщо вам потрібна лабораторна центрифуга для використання в медичному закладі, а саме для клінічної лабораторної діагностики або ж в промисловій діяльності, у нашому каталозі представлені лабораторні центрифуги за доступними цінами.

Підбираючи лабораторну центрифугу потрібно ознайомитися зі спеціальною технічною характеристикою даного пристрою. У сучасних моделях медичних центрифуг є спеціальний вдосконалений мікропроцесор, за допомогою якого відбувається її програмування і виведення показників на дисплей.

Тільки в інтернет-магазині Медика ви можете вибрати якісну лабораторну центрифугу за приємною ціною. Наш магазин відрізняється величезним асортиментом цієї продукції. Наші консультанти завжди раді кожному клієнту і з великим задоволенням допоможуть у виборі якісного товару.