Більше 20 років на українскому ринке

Швидка доставка по всій Україні

Кращі ціни, акції та скидки

Гаранії якості

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Інтернет-магазин медичного обладнання і медтехніки


Сучасні наукові дослідження зробили крок далеко вперед. Досвід усіх попередніх поколінь навчив нас цінувати своє здоров'я, а також подарував можливість створювати все більш ефективні і прості у використанні інструменти та медичні прилади. Сьогодні вже в будь-якому місті України можна купити надійне медичне обладнання за оптимальною вартістю. Численні професійні компанії по всьому світу пропонують нові розробки: починаючи від простих пристроїв, закінчуючи високотехнологічної унікальною технікою.

Завдання магазину Медика - поставка і продаж різноманітної медтехніки. Магазин знаходиться в Києві, але на вимогу, обладнання доставляється в будь-яке місто України. У вас є можливість купити не тільки кращі моделі медичної техніки та апаратури, а також меблі, інструменти та інші предмети для лікування.

Продаж медичної техніки та медобладнання - це те, чим Медика успішно займається багато років. Магазин техніки для медицини Медика знаходиться в Києві і пропонує широкий асортимент для всіх своїх клієнтів.

Купити техніку та обладнання Київ


Як придбати обладнання через інтернет-магазин, і в чому плюси такої покупки:

- Що потрібно для покупки? Інтернет-магазин заощадить вам час і гроші. Подивившись каталог, ви відразу зрозумієте, що представляє компанія. Економія полягає в тому, що біля магазину відсутня необхідність оплачувати торгову площу. У компанії свій склад, щоб швидко при необхідності доставити медичний товар в потрібній кількості.

- Як користуватися сайтом? Медика пропонує зручну навігацію, розділи за темами, щоб скоротити ваші пошуки.

- Чим ще вигідна покупка в Медиці? Ви можете не тільки здійснити покупку в будь-якій точці країни, але також отримуєте знижки на замовлену медичну продукцію та техніку: кожне замовлення задіює скидочную систему і бонусні програми. До того ж, вас завжди проконсультують по питаннях, що цікавлять.

Чому ще варто купити медтехніку в Медика?

Магазин Медика допоможе розібратися з питаннями, дасть можливість закупити і облаштувати ваше установа, клініку, особистий кабінет. У нас найкращі ціни і гідну якість медичного обладнання. Кожна техніка проходить тести і контролюється на будь-якому етапі виробництва. До того ж, асортимент продукції в каталозі нашого магазину порадує покупців і партнерів.


Вартість медичного обладнання і медтехніки


В Україні продаж медичного обладнання - порівняно молода послуга. Розвиток відбувається за допомогою онлайн-магазинів. Придбання техніки в онлайні дозволяє клієнту заздалегідь вивчити продукцію і проконсультуватися з професійними консультантами. Багатьох хвилюють такі питання, як:

 •  Країна виробника і наявність свого заводу;
 • Технічні властивості: максимальна потужність, термін використання, ефективність і т.д;
 • Дизайн обладнання, робочі функції і можливості;
 • Професійне думку лікарів та відгуки;
 • Ціна на техніку і умови доставки в будь-який регіон.Ми пропонуємо великий каталог усіх необхідних медичних товарів для лабораторій, інститутів і медустанов. Ми продаємо медичне обладнання, техніку, меблі, інструменти, предмети швидкої допомоги, апаратуру і т.д.

Інтернет магазин медтехніки знаходиться в Києві (Україна) і пропонує покупцям продукцію для різних сфер медицини: ультрафіолетові камери, опромінювачі. Можна замовити техніку для фізіотерапії, хірургії тощо Доставка здійснюється по місту Київ та по всій території України.

Ми співпрацюємо з великими організаціями і приватними особами. Оперативна доставка компанії Медика дозволяє вам перекласти турботи по оснащенню на нас, і повинна тривати.

Медичне устаткування Київ


Без поставленого діагнозу лікування неможливо, тому діагностична медтехніка так важлива в медицині. Сьогоднішній рівень медичних технологій дає можливість оцінити будь-які біологічні та хімічні процеси. Устаткування для діагностики - обов'язковий елемент для кожного лікувального закладу. Для медперсоналу важливо розуміти головні функції того чи іншого обладнання, щоб оцінити ефективність лікування. Головні параметри при виборі техніки: вимірювальний діапазон, точність і чутливість, стабільна робота і просте застосування, зручність і безпеку для пацієнтів.

Інтернет-магазин Медика для користувача зручний: є докладний опис медичного обладнання, всіх медичних інструментів, предметів меблів, і все це можна купити в будь-який час. Також ви можете додатково придбати чохли та сумки для обладнання, щоб було комфортно переносити або перевозити медтехніку. Інтернет-магазин Київ також поставляє матраци, валики, інструменти для першої допомоги, і все є в наявності.
Вибір медичного обладнання

Якісна медтехніка потрібна пацієнтам і персоналу. Всі ці прилади дозволяють провести діагностику і процедуру без болю, результативно. Крім цього, аналізи і дані з використанням техніки точні, що важливо.

У поданні пацієнта важливими критеріями якісного лікування повинні бути:

 1.  Сервіс на вищому рівні;
 2. Сучасна медична послуга;
 3. Комфортна терапія;
 4. Точність діагностичних досліджень і результативне лікування;
 5. Безпека.Всі ці критерії підпадають під вимоги медтехніки, яка закуповується для мед лабораторій, медичних закладів, санаторіїв і т.д.