Ендотрахеальні (інтубаційні) трубки

Сортування:

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Ендотрахеальнатрубка Київ

У процесіінтенсивної терапії або реанімації іноді виникають моменти з ризиком задухи. Втакій ситуації виконується інтубація трахеї: трубка ендотрахеальний вводиться через порожнину рота в гортань. Рідшепроцедуру роблять через ніс. Після процедури дихальні шляхи стабілізуються,формуючи доступ потоку повітря або спеціального газу в легені. пацієнтів такожможна відразу підключити до штучного апарату. інтубаційна процедуранеобхідна при попаданні инородно тіла в гортань, а також слизу і крові. процедурутакож проводять під час анестезії на операціях на грудях, голові або черевноїпорожнини.

Використаннятрубки ендотрахеальної

У чому полягаєособливість ендотрахеальної трубки дляпроцедур? Розглянемо докладніше

 • Гнучкий перехід повсій довжині трубки;
 • згладженістьдеталі приладу;
 • Чіткістьглибинних маркерів і наявність спеціальної смуги по всій довжині трубки;
 • чутливібалон і мінімальний обсяг приладу;

Серед перевагмедичного приладу розрізняють:

 • Широкіевакуаційні дірочки для санації простору і видалення слизової маси;
 • Роз'єми злегкістю взаємодіють з трубками.

Вибрати і купити медичну трубку ендотрахеальну можнана сайті Медика за прийнятною ціною здоставкою по місту та всій території України.

Конструкція іматеріал ендотрахеальної трубки

Трубка ендотрахеальна виготовляється із Силіконової каучуку іполівінілхлориду. Ці матеріали гнучкі і НЕ ламаються, що важливо в процесіінтубації, так як ці переваги виключають травми гортані. Трубка ендотрахеальний має властивістьпідлаштовуватися під будову дихальних шляхів пацієнта, в рідкісних випадкахпотрібно жорстка модель приладу. Армовані пристрої необхідні длялежать на животі пацієнтів, або якщо трубка перетиснути. властивості матеріалузмінюються при температурі людського тіла: він стає пластичнее і м'якше, відповіднокомфортніше для пацієнта.

Як правило,матеріал однотонний або прозорий, а на самому приладі присутні мітки ввигляді поділів, які контролюють глибину введення трубки в трахею. По всій довжинітрубки намальована смужка, яка правильно називає прилад для конкретнихпроцедур. Нижня частина трубки закруглена, але будь-яка модель не здатнатравмувати слизову. У Деяких модифікаціях інструменту присутнійвічко Мерфі збоку. Нагорі трубки знаходиться коннектор, Який можнапід'єднати до штучного апарату і другому обладнання.

Є моделі зманжетами - м'якими мішками, які надуваються за потребою. ось манжетитягнеться трубка, яка з'єднань з основною. Функціонує трубка ендотрахеальний досить просто,якщо довірити роботу професійним медикам. На сайті Медика представленадовговічна і якісна трубкаендотрахеальний Україна будь-якого типу.

Ендотрахеальна трубка

Ендотрахеальна трубка - це медичний пристрій, яке вводять в трахею через рот або ніс, Використовуючи його при проведенні штучної вентиляції легень. Ніхто з нас не застрахований від травм або різного роду захворювань, тому, коли виникає необхідність надання допомоги потерпілому, фахівцям доводиться користуватися ендотрахеальної трубкою. В основному це трапляється, якщо людина отримала травму і його стан небезпечно для життя, наприклад, коли сталася зупинка серця, постраждалий перебуває в стані коми або шоку, а також при непрохідності дихальних шляхів. Лікування такого роду проводиться в умовах стаціонару, а саме в реанімаційно відділенні, адже в таких випадках потрібна кваліфікована медична допомога, так як на кону знаходиться людське життя. Також допомогти потерпілому можуть фахівці швидкої допомоги, в яких в машині знаходиться мішок Амбу, набір, за допомогою якого проводиться інтубація трахеї і дефібрилятор.

Ендотрахеальний трубка також необхідна при попаданні чужорідного тіла в гортань, а також слизу або крові. Таку процедуру проводять під час анестезії на операціях на грудях, голові або черевної порожнини. Всі ці пристосування кваліфіковані фахівці використовують для надання медичної допомоги людині, яка не здатна дихати самостійно. Якщо вам необхідно купити трубку ендотрахеальну, ви можете зробити це в інтернет-магазині Медика, відвідавши наш сайт. У нас тільки якісна продукція, величезний вибір, прийнятні ціни, які вас приємно здивують.

Інтубаційна трубка: сфера застосування

За допомогою інтубаційної трубки можна забезпечити надходження кисню в легені. Її застосовують виключно в тих випадках, коли є загроза для життя пацієнта. Процедура не є приємною, проте вона життєво важлива. Займаються подібною процедурою лікарі реаніматологи, а також анестезіологи, проте не тільки вони повинні вміти ввести інтубаційну трубку хворому, технологію застосування потрібно освоїти кожному лікарю. Інтубація трахеї проводиться виключно в стерильних умовах і при максимальній підготовці пацієнта до цієї процедуре.После введення ендотрахеальної трубки відновлюється вентиляція легенів, а також з її допомогою проводиться штучна подача кисню.

Виробники виготовляють інтубаційні трубки з манжетою або без неї. Існує два види введення інтубаційної трубки, а саме оротрахеальной (через рот) і назотрахеальной (через ніс). Перед використанням цієї маніпуляції лікар повинен оцінити всі ризики і вибрати менш небезпечний для життя пацієнта спосіб введення трубки. Оротрахеальной трубку вводять, коли пацієнт знаходиться у важкому стані, а саме при клінічній смерті або в комі. Назотрахеальной способом користуються, коли необхідно провести штучну вентиляцію легенів.

Особливості ендотрахеальної трубки:

 • Складається з термопластичного матеріалу;
 • Завдяки м'якості і еластичності трубка здатна повторювати анатомію дихальних шляхів;
 • Трубка стерильна, застосовується тільки один раз;
 • Не містить латексу;
 • Манжета тонкостінна.

Ендотрахеальну трубку з манжетою використовують для інтубації трахеї. Такі трубки бувають різного розміру, маленькі застосовуються для дітей. Інтубаційна трубка без манжети запобігає можливість появи різних алергічних реакцій і знижує ризик виникнення механічного роздратування. Крім цього така трубка м'яка і еластична, завдяки чому вона нагадує собою анатомію дихальних шляхів.
Тільки в інтернет-магазині Медика широкий асортимент ендотрахеальних (інтубаційних) трубок за доступними цінами, їх можна вибрати з манжетою або без неї, якість товару гарантовано, ціни доступні, термін зберігання інтубаційної трубки 5 років. Товар стерильний, упакований в блістерну упаковку.

Як вибрати ендотрахеальну трубку?

В першу чергу необхідно звернути увагу на матеріал з якого виготовлена ​​ендотрахеальний трубка. Трубки інтубаційні виробляють з таких матеріалів, як полівінілхлорид і силіконовий каучук. Матеріали легко гнуться, але не ламаються. Такий процес потрібен для того, щоб виключити травми гортані і для зручності процесу інтубації. Інтубаційні трубки підлаштовуються під будову дихальних шляхів, тільки іноді виникає необхідність надати приладу додаткову жорсткість. Армовані прилади використовують для лежачих на животі пацієнтів або коли трубка передавлена ​​зубами. Матеріал трубки термопластичних: при температурі людського тіла трубка стає м'якше і комфортніше для пацієнта.

Існують моделі трубок, що забезпечуються манжетами - спеціальними м'якими надувними мішками. Від цієї манжети тягнеться з'єднує впаяли трубочка, що закріплена до основної интубационной трубці. З іншого боку знаходиться медичний балон з вбудованим клапаном. Інтубаційні прилади з манжетами функціонують досить просто: після процедури завдяки балону манжета надувається, що забезпечує герметичність присвятив. У магазині Медика можна придбати прилади з об'ємною манжетою низького тиску. Трубка довговічніша і не травмує пацієнта.

Ендотрахеальні трубки існують різних параметрів, з манжетами і без них, моделі одноразові і багаторазові, а також можуть застосовуватися орально і назально. До того ж, трубки можуть бути з санацією простору. У каталозі магазина Медика ви знайдете якісний медичний товар для дорослих і дітей за прийнятними цінами і гарантією на багато років.