Зростоміри

Сортування:

P-4 Зростомір настінний

690,00 грн

Зростомір для новонароджених "МЕДИКА" Р-5

4 100,00 грн

РС-2000"МЕДИКА" Зростомір напідлоговий зі стільцем

2 386,00 грн

Новинка
Зростомір настінний деревяний

0,00 грн

Зростомір напідлоговий деревяний

0,00 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Зростомір купити в Україні


Зростомір - пристосування для проведення вимірювання росту. Як правило, зростомір використовується в різних медичних установах, дитячих садах або навчальних закладах. Дуже часто дані про вагу і зростання можуть дати потрібні відомості для призначення правильного дозування ліків і лікування в цілому. Якщо зростомір необхідно купити в Україні - можете звернутися в наш інтернет-магазин "Медика", де вам завжди зможуть допомогти з вибором якісного і недорогого ростоміра. Ростоміри можна розділити на ті, що використовуються для вимірювання дорослих, дітей, а також новонароджених. Зростомір для новонароджених відрізняється певними діапазонами вимірювань, які не перевищують 750-770мм. Зростомір, може розташовуватися на підлозі або кріпиться на стіну. Дуже поширені механічні ростоміри з вбудованими вагами. Такі ростоміри нерідко можна зустріти в школах, дитячих садках та інших освітніх закладах. Більш сучасні засоби для вимірювання росту - електронні ростоміри, які можуть виводити точні вимірювальні дані на спеціальний дисплей.
Де використовують зростомір?

У всьому розмаїтті меблів для медицини та спеціальної техніки ростоміри грають важливу роль, оскільки вимірюють антропологічні пропорції. Головні параметри - зріст і вагу людини - можна виміряти подібним пристроєм. Однак, незважаючи на просту конструкцію ростоміра, слід підходити до вибору приладу серйозно: показання повинні бути коректними для різних медичних процедур. Точна вага і зріст потрібно знати, щоб правильно розраховувати дози з ліками індивідуально для кожного пацієнта, а також контролювати розвитку, відхилення, навантаження вправ і т.д.
Зростомір - це не спеціалізований пристрій, що може бути застосовано тільки в лікарнях. Це обладнання використовують в різних установах. Придбати зростомір можна в великі спортивні комплекси, дитячі садки і школи, а також не зайвим буде придбати обладнання в санаторії. Однак найчастіше зростомір купують в поліклініки та лікарні.
Ціни на ростоміри в Україні

Як правило, в конструкції ростоміра вбудовані ваги, які заміряють одночасно два показники. Також існують різні моделі, що оснащуються багатьма додатковими функціями. Найпопулярніша модель - зростомір з механічними вагами. Устаткування має просту конструкцію, в якій є механізм для вимірювання. Є істотна різниця в конструкції дитячих зростомір: шкала вимірювання йде горизонтально, тому вага дітей можна коректно виміряти в лежачому положенні. До того ж, анатомія організму малюка для вимірювання росту відрізняється меншою довжиною. Найчастіше, ростоміри для дітей продаються без ваг, але купити подібні моделі без проблем можна в Києві.
Якщо вам потрібен зростомір, що відповідає всім нормам якості та безпеки, варто придивитися до моделей, представлених в нашому магазині. Крім оптимальних цін, такий апарат має всі необхідні сертифікати, необхідні для медицини. Ростоміри з вагами на стіні або підлозі повинні бути високоякісними, а головне відрізнятися надійністю і міцністю. При покупці слід придивитися і до екологічних матеріалів. Продукція в нашому магазині не тільки якісна, але і безпечна. Що ж стосується вартості, кожен товар конкурентоспроможний, а сервіс і співробітництво з Медика залишить тільки позитивні враження.


Зростомір: особливості установки

Найбільш поширений зростомір медичний підлоговий, він являє собою цільний металевий каркас, який встановлений на 4 гумових опорах, а на самій стійці зростоміра встановлений рівень для вимірювання зросту. Якщо потрібно зростомір купити в Україні, то необхідно пам’ятати, що він може бути механічним або електронним і обидва варіанти показуватимуть точні результати. При встановленні зростоміра на підлогу необхідно завжди перевіряти його стійкість. Для того щоб, зростомір прослужив вам багато років необхідно його тримати в чистоті та регулярно проводити чистку та обробку спеціальними миючими засобами. Для точного вимірювання зросту пацієнт стає на підставку спиною до стійки, опускається верхній упор та за допомогою лінійки на стійці фіксуються всі необхідні данні.