Лампи бактерицидні і ртутно-кварцеві

Сортування:

TRUV-30 Лампа бактерицидна.

0,00 грн

TUV-15 "МЕДИКА"Лампа ртутна низького тиску бактерицидна безозонова.

179,00 грн

TUV-15 Лампа бактерицидна.

299,25 грн

TUV-30 "МЕДИКА"Лампа ртутна низького тиску бактерицидна безозонова

258,00 грн

TUV-30 Лампа бактерицидна.

420,38 грн

ДБ-60 Лампа ртутна низького тиску бактерицидна.

936,23 грн

ДРБ-8 Лампа дугова ртутно-бактерицидна

0,00 грн

ДРТ-1000 Лампа розрядна ртутна трубчаста

619,02 грн

ДРТ-125 Лампа розрядна ртутна трубчаста

0,00 грн

ДРТ-240 Лампа розрядна ртутна трубчаста

850,73 грн

ДРТ-400 Лампа розрядна ртутна трубчаста

658,92 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Бактерицидна лампа в магазині Медика

Бактерицидна лампа - запорука здоров'я кожної людини. Понад півстоліття тому почалося використання бактерицидних ламп. Їх застосовували в медицині, а також косметології, на виробництвах харчової і фармакологічної продукції. У наш час бактерицидні лампи стали ще більш затребувані, адже з їх допомогою легко запобігти поширенню вірусної інфекції в період сезонних епідемій. 

При впливі ультрафіолету мікроорганізми гинуть, так як відбувається повне руйнування їх молекул ДНК. Саме тому лампа бактерицидна отримала назву «бактерицидна», адже вона здатна знищувати не тільки бактерії і мікроби, а також боротися з цвіллю, вбивати дріжджі і грибки, перемагати безліч видів вірусів грипу. Купити якісну бактерицидну лампу можна у нас на сайті з доставкою в усі куточки України.

Своїм виглядом бактерицидна лампа нагадує лампу денного освітлення, але відрізняється від неї випромінюванням не звичайного світла, а ультрафіолетових променів. Основу приладу складає розрядна ртутна лампа, яка випромінює ультрафіолетові промені. При правильно обраній нормі опромінення УФ промені не здатні шкодити, однак під час обробки приміщення бактерицидною лампою в ньому краще не перебувати. Це стосується як людей, так і тварин.

За годину використання бактерицидної лампи приміщення повністю знезаражується, крім цього відбувається не тільки очищення повітря, а й усіх відкритих поверхонь, а саме стелі і стін. Дуже важливим є використання бактерицидної лампи в період епідемії вірусних та інфекційних захворювань.

Бактерицидна лампа - незамінний прилад в аптечці. Відомо, що повітря - це ідеальне середовище для розмноження шкідливих мікроорганізмів. Тому лампа бактерицидна необхідна, щоб повністю очистити і продезінфікувати приміщення. З самої їх появи прилади застосовувалися тільки в спеціальних установах. Але сьогодні купити лампу бактерицидну також можна і для домашнього використання. Говорячи про конструкцію, прилад має розрядну лампу зі ртуттю, яка випромінює ультрафіолет. Для оболонки може бути застосовано ультрафіолетове скло, яке пропускає випромінювання.

Види бактерицидних ламп:

 1. Кварцова лампа з ультрафіолетом. Такі лампи потрапляють під категорію дезінфікуючих приладів. Лампа очищає повітря в приміщенні ультрафіолетом і, в порівнянні зі звичайною лампою, має кварцове скло. Через таке скло проходить будь-яке випромінювання, включаючи озон. Правда, після очищення кварцом кімнату слід обов'язково провітрювати.
 2. Лікувальна ультрафіолетова лампа. Промені ультрафіолету в такий лампі проходять по конкретному напрямку і діапазону.

Для кожного виду ламп існує загальний момент: стабільне функціонування електронної мережі. Якщо в приміщенні відбуваються часті збої електрики, тоді термін експлуатації лампи значно скорочується. Також на роботу лампи впливає чистота приладу в цілому. Будь-яке обладнання слід очищати від забруднень. Час роботи бактерицидної лампи залежить від призначення і площі кімнати, а також від типу лампи. Тому для впевненості завжди слід уважно ознайомитися з інструкцією.

Бактерицидні лампи очищають повітря від мікробів і бактерій не тільки в громадських місцях, але й вдома. Завдяки лампам, загальне самопочуття покращується. Устаткування ділиться на види за типом кріплення:

 • Модель для підлоги. Це відмінний варіант для великих просторих кімнат, наприклад, у вітальні або ігровий. Прилади продаються середнього розміру і часто встановлюються в кутку приміщення;
 • Настільна модель. Компактність і потужність цієї лампи добре підходять для будинку. Перевага обладнання в тому, що можливе місцеве дезінфікування. Лампа чудово очищає поверхню і підходить для локального опромінення;
 • Навісна модель. Це стаціонарна лампа, яка може кріпитися до стелі і стіни. Лампа зручно і надійно фіксується в зручному місці, а модний дизайн добре підходить для будь-якого інтер'єру.

Перевагами бактерицидних ламп є:

 1. Очищення приміщення від вірусів і бактерій;
 2. Знезараження всіх відкритих поверхонь;
 3. Висока бактеріальна ефективність;
 4. Руйнування бактерій і вірусів на молекулярному рівні;
 5. Запобігає поширенню захворювання, коли в будинку є носій інфекції.

Як вибрати бактерицидну лампу?

Перед придбанням бактерицидної лампи необхідно визначитися яку модель вибрати, а саме настільну або для підлоги. На відміну від настінної лампи такі моделі можна переносити з одного місця на інше, знезаражуючи все приміщення.

Інтернет-магазин Медика пропонує вашій увазі великий вибір бактерицидних ламп, вся продукція відрізняється високою якістю, а досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір. Замовити бактерицидну лампу можна прямо зараз, залишивши заявку сайт або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Переваги покупки бактерицидної лампи в магазині Медика

 1. Профілактика хвороб, пов'язаних з вухами, носом, горлом, і додаткова терапія;
 2. Комплекс догляду за обличчям і тілом;
 3. Терапія під час запалення суглобів і м'язової розтяжки;
 4. Очищення приміщення, а також заспокійливий ефект для організму;
 5. Протизапальний процес, зняття напруги і стабільна нервова система.

Купити бактерицидну лампу в Києві і Україні

Бактерицидне медичне обладнання в Києві користується популярністю серед споживачів, зацікавлених в профілактиці і лікуванні в домашніх умовах. Також ультрафіолетове опромінення користується великим попитом в санаторіях, поліклініках та інших оздоровчих та медичних комплексах.

У наш час купити бактерицидну лампу зовсім нескладно, замовивши її в нашому інтернет-магазині, за вигідними цінами. Цей прилад може бути стельовим або настінним, а також пересувним. Особливо корисно використовувати бактерицидну лампу в житлі, де є діти, адже таким чином можна вберегти їх від поширення інфекції.

Перед застосуванням лампи бактерицидної необхідно вивчити її інструкцію, зрозуміти принципи дії, дізнатися і будьте обережні при експлуатації. За допомогою бактерицидної лампи можна не тільки знезаражувати повітря і всі поверхні в приміщенні, а й проводити дезінфекцію питної води, стерилізацію предметів, а також медичних інструментів.

Ртутні УФ лампи бувають відкритого або закритого типу. Відкриті лампи не використовують вдома, ними користуються для медичних цілей. У дитячих установах можна користуватися тільки закритими лампами. Крім цього існують і інші види бактерицидних опромінювачів, які застосовують для спеціального призначення. Такими пристроями населення користується в домашніх умовах. Ця лампа буде красиво виглядати на загальному тлі вашого інтер'єру. Надійні бактерицидні лампи можна купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною і з гарантією від виробника.