Мішки Амбу Портативні апарати ШВЛ

Сортування:

TW8121 Апарат штучної вентиляції легенів з ручним приводом "МЕДИКА" багаторазовий комплект "педіатричний"

1 350,02 грн

Новинка
TW8111 Апарат штучної вентиляції легенів з ручним приводом "МЕДИКА" багаторазовий комплект "Дорослий"

1 350,02 грн

Новинка
TW8211-1 Мішок дихальний ручний "МЕДИКА" типу "Амбу" багаторазовий, комплект "Дорослий"

1 260,00 грн

TW8221-1 Мішок дихальний ручний "МЕДИКА" типу "Амбу" багаторазовий, комплект "Педіатричний"

1 260,00 грн

TW8311G Апарат штучної вентиляції легенів з ручним приводом "МЕДИКА" ПВХ комплект "Дорослий"

1 260,00 грн

Новинка
TW8321G Апарат штучної вентиляції легенів з ручним приводом "МЕДИКА" ПВХ комплект "педіатричний"

1 260,00 грн

Новинка
TW8311G-1 Мішок дихальний ручний "МЕДИКА" типу "Амбу" ПВХ, комплект "Дорослий"

1 140,00 грн

TW8321-1 Мішок дихальний ручний "МЕДИКА" типу "Амбу" ПВХ, комплект "педіатричний"

1 140,00 грн

Реанімаційний мішок для дорослих HX 001-A  (Мішок Амбу для дорослих)

1 140,00 грн

Реанімаційний мішок для новонароджених HX 001-I (Мішок Амбу для новонароджених)

1 140,00 грн

Реанімаційний мішок для новонароджених HX 002-I (мішок Амбу для новонароджених)

1 260,00 грн

Маска для дорослих HX 002-A-М

245,10 грн

Маска для дітей HX 002-С-М

245,10 грн

Маска для новонароджених  HX 002-I-М

245,10 грн

Маска для дорослих HX 001-A-М

122,55 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Портативний апарат ШВЛ Мішок Амбу

Портативний апарат ШВЛ або мішок Амбу - пристосування, яке призначене для примусової подачі кисню в організм людини. Портативні апарати ШВЛ можна поділити на: ручні механічні, електромеханічні і з пневмо приводом. Портативні апарати ШВЛ часто використовують в лікарнях, клініках, а також в автомобілях швидкої допомоги та різному рятувальному транспорті. Портативні апарати ШВЛ - багатофункціональні прилади, які можуть використовуватися не тільки для штучної вентиляції легенів, але і для допоміжної вентиляції або різних інгаляцій.

Ручні портативні апарати ШВЛ

Ручні портативні апарати ШВЛ мішок Амбу зроблені з термостійкого силікону або еластомеру, вони надійні і практичні. Ручні апарати ШВЛ використовуються для екстреної, ручної вентиляції легенів, вони відрізняються невеликою вагою для зручного переміщення та зберігання. Ручні портативні апарати ШВЛ досить функціональні, так як, при необхідності можуть підключатися до кисневих балонів або концентраторів. У комплектації до ручного портативного апарату ШВЛ часто йде додаткова маска або клапан.

Мішок Амбу купити в Україні

Мішок Амбу є медичним ручним апаратом, призначеним для проведення ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Таку назву привласнила апарату первісна фірма-виробник. Даний апарат застосовують пацієнтам з порушенням дихальної функції.

Мішок Амбу не використовують в домашніх умовах, так як цей пристрій застосовується під час операції, а також знаходиться в кожному реанімобілі і відділенні інтенсивної терапії. З його допомогою фахівці щодня рятують життя величезній кількості пацієнтів страждають порушеннями дихальної функції. Придбати Мішок Амбу можна в інтернет-магазині Медика, який надає широкий асортимент виключно якісної продукції.

Мішок Амбу може здивувати навіть найвибагливішого покупця своєю різноманітністю. Сумка цього апарату наповнюється оточуючим нас повітрям або від спеціального кисневого балона. Часто процедури, які проводять за допомогою даного апарату, зіставляють зі штучним диханням, але цей метод набагато простіше і ефективніше.

У наш час виробники різних фірм виготовляють кілька видів цих медичних апаратів, що відрізняються як зовнішнім виглядом, так і матеріалом. Мішок Амбу буває багаторазового або одноразового використання. Що стосується першого виду, то ці апарати складаються з силікону, тому можуть витримати цілих двадцять циклів автоклавування. Одноразові апарати зазвичай виробляють з полівінілхлоридної плівки. Крім цього існують спеціальні апарати для новонароджених дітей. Такі мішки мають маленький обсяг заповнення.

Мішок Амбу складається з:

  • самораздувающегося балона;
  • маски, яка прикріплена до балона;
  • кисневої трубки;
  • резервуарного мішка.

Маска мішка Амбу призначена для накладання її на обличчя пацієнта, повітря з балона потрапляє в дихальні шляхи внаслідок стискання балона, яке виробляють рукою. Користуватися цим апаратом нескладно і вміти це повинні не тільки лікарі, а й медичні сестри. Також оволодіти цією технікою під силу звичайній людині, яка не має відношення до медицини.

Переваги Амбу мішка

Переваги мішка Амбу в тому, що його можна використовувати не тільки в стаціонарі, а й при екстрених ситуаціях, коли необхідно врятувати життя людині. Цей апарат широко використовують в дитячій реанімації та відділенні перинатології. Мішок Амбу можна використовувати безпосередньо на місці події і таким чином врятувати життя потерпілому, якщо немає можливості підключити його до штучної вентиляції легенів.

Деякі виробники цього медичного апарату воліють разом з основним мішком робити додатковий, так званий резервний дихальний мішок. У цього пристрою інший обсяг. Якщо виникає необхідність, в проведенні штучного дихання використовуючи мішок Амбу дорослому, а також немовляті, для цього потрібно всього лише змінити балон. Цей балон зроблений з противоалергенні речовин, проте коли його використовують кілька разів, рекомендується обробити маску за допомогою спеціального дезинфікуючого речовини.

Ціна на мішок Амбу

Наш інтернет-магазин Медика пропонує своїм клієнтам мішок Амбу високої якості за доступними цінами. Відвідавши магазин, ви будете приємно здивовані його асортиментом. Нашої продукції віддали перевагу медичні установи, так як вона відрізняється високою якістю і надійністю тривалого використання. Консультанти нашого інтернет-магазину завжди раді допомогти кожному клієнтові, надавши йому, кваліфіковану пораду і дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, що стосується медичної продукції.

Портативний апарат ШВЛ купити в Україні

Портативний апарат ШВЛ вікорістовується для екстренних реаніміційніх Дій та штучної вентиляції легенів, в тих випадка коли в розпорядженні лікарів немає стаціонарного електричного апарату. Ручний портативний апарат ШВЛ або Мішок Амбу, як ще его назівають складається з корпусу, виготовлення з еластичності матеріалу, впускного и випускного клапанів. Конструкція ручного портативного апарату ШВЛ доволі проста но Надійна и Забезпечує штучних вентіляцію легенів с помощью атмосферного Повітря.