Негатоскопи

Сортування:

G002-1 Негатоскоп для рентгенівських плівок.

3 311,70 грн

Негатоскоп одно кадровий LED G -002-2 «МЕДИКА»

7 000,17 грн

Новинка
Негатоскоп двох кадровий LED G -002-3 «МЕДИКА»

13 000,27 грн

Новинка
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Негатоскоп купити в Україні

Негатоскоп – пристрій, який дозволяє аналізувати рентгенівські знімки та здійснювати їх зручне порівняння, для встановлення точного діагнозу або моніторингом хвороби. За допомогою негатоскопа можна вивчати сухі та мокрі негативні знімки. Якщо, потрібно негатоскоп купити в Україні можна звернутися в наш інтернет-магазин “Медика” - де Вам завжди допоможуть в виборі якісного негатоскопа з гарантією за вигідною ціною. Як правило, негатоскоп краще всього фіксувати на кронштейні горизонтально, для більш зручного перегляду зображень. Для безпечного перевезення та зберігання негатоскоп надійно упакований в картон ззовні та твердий пенопласт всередині. Сучасні моделі негатоскопів можуть бути, оснащені багатофункціональним жк дисплеем та працювати, як від мережі, так і від аккумулятора, навіть при невеликих перебоях в електромережі.

Особливості розшифровки знімків негатоскопом

Розшифровкою знімків негатоскопа займаються оператори-розшифровувачі, зокрема, розшифровка дефектограми входить в компетенцію дефектоскопистів. Вони ж дають висновок про наявність дефектів, а також визначають якість зварних з'єднань, спираючись на отримані дефектограми. До їх компетенції входить уміння розрізняти дефекти плівки у вигляді рівня її власних шумів, отриманих від нерівномірності покриття емульсією від дефектів вироби і досліджуваного об'єкта. І якщо випадок викликає сумнів або невпевненість, то можливе застосування повторного просвічування, з використанням зарядки касет декількома плівками. Якісний негатоскоп купити в Україні можна швидко та зручно у нас на сайті. За характером виробництва можна виділити стандартні загально медичні негатоскопи, які можуть обробляти від 1 до 4 знімків та нестандартні – мамологічні або дентальні, які розраховані на роботу з 6 або 8 знімками.

Застосування негатоскопа

В першу чергу за допомогою негатоскоп вивчають рентгенівські знімки кісткових структур і суглобів, що дозволяють діагностувати переломи, кісткові деформації, пухлини, різні захворювання суглобів і хребта (ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, остеохондроз, деформуючий артроз і т.п.). Фтизіатри та пульмонологи, онкологи, а також дільничні лікарі часто досліджують за допомогою негатоскоп рентгенологічні зображення легенів, а кардіологи - розташування серцевої тіні і судинного пучка. Гастроентерологи і абдомінальні хірурги діагностують жовчокам'яна хвороба, кишкову непрохідність, пухлинний процес, урологи - рак нирки, сечового міхура, судинні хірурги - патологію вен і артерій, нейрохірурги - деякі пухлини головного мозку.