Кисневі балони

Сортування:

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 10 л.

7 500,00 грн

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 2 л.

0,00 грн

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 3,2 л.

0,00 грн

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 4 л.

0,00 грн

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 6 л.

0,00 грн

Кисневий балон (кисневий інгалятор) об’ємом 8 л.

0,00 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий 360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий 340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Кисневий балон купити в Україні

Кисневі балони призначені для збереження і безпечного перевезення кіслорода- газу без смаку і запаху. Кисневі балони зроблені з якісної сталі, без швів, що гарантує гарну герметичність, вони повинні постійно перебувати під тиском, щоб виключити попадання різної бруду, сміття і небажаних речовин. Якщо кисневий балон купити в Україні на корпусі кожного такого балона повинна бути вибита вся необхідна інформація про заводі-виробнику, марці балона і його тиск, а також дату його виготовлення. Кисень - пожежонебезпечний і горючий газ, з яким необхідно дуже чітко дотримуватися всіх заходів безпеки, особливо при перевезеннях.

У сучасному мегаполісі кисневий балон користується великим попитом в різних галузях. Кисень в свою чергу може бути в газоподібному вигляді (безбарвна суміш), в рідкому вигляді (блакитна суміш) і в твердому вигляді (кристали синього кольору). Два перших типу (рідкий і газоподібний) діляться на промисловий і медичний тип кисню. На практиці кисневі балони щодня використовують в різних сферах.

Кисневі балони для медицини відзначають відміткою ОЧ. Це особливий чистий газ, яким заповнюють спеціальні ємності. Маркування проходить по всім стандартам ГОСТу, на корпусі, пофарбованому в чорний або блакитний колір, ставиться обов'язковий напис - медичний кисень.

У всіх випадках кисень використовують виключно заправленим. Сам по собі він вибухонебезпечний, і як окислювач може вступити в реакцію з іншим речовиною, виступивши каталізатором для вибуху або горіння.

Сьогодні, кисневий балон можна купити в кожному місті, в спеціальних інтернет-магазинах, які продають, зберігають, здають в оренду і транспортують балони в надійних контейнерах. У магазинах можна купити балони кисневі від 2-х до 40-ка літрів. Для зручності та економії краще купувати балони оптом, оскільки вартість за один прилад буде значно нижче, а доставка дешевше. Якщо звернути увагу на відгуки різних підприємств і установ, то вигода очевидна. Також для постійних клієнтів є своя система знижок.

Зауважимо, що кисневі балони активно застосовують для поліпшення екології в великих містах. Балони використовують для утилізації сміття, ніж підвищують робочу результативність під час спалювання. Також балони застосовні для очищення стічної води та усунення поганих ароматів. На практиці нерідко відбувається наповнення киснем приміщень з великою кількістю людей. При цьому доступна вартість кисневого балона дозволяє правильно розрахувати свій бюджет і отримати якісний продукт.

Медичний кисневий балон

На сьогоднішній день завдяки високоякісним технологіям вчені можуть не тільки добувати чистий кисень, а й забезпечити його накопичення і зберігання. Саме тому в наші дні кисневе лікування стало доступним для пацієнтів, які потребують його. Таке лікування здійснюється в різного роду медичних установах, а також в стаціонарі. Однак велика кількість клієнтів набувають медичний кисневий балон для приватного використання. Замовити наповнений медичний кисневий балон не складає особливих труднощів, це можна зробити, відвідавши інтернет-магазин Медика. Тільки в цьому інтернет-магазині клієнтів очікує високоякісна продукція широкого асортименту. Зробивши свій вибір у нас, ви будете задоволені своєю покупкою, а ціни на товар вам обов'язково сподобаються.

Всім відомо, яким важливим елементом є кисень, без нього не може існувати жодна жива істота на планеті. Можливо, не всім відомо, що кисень використовують не тільки для лікувальних, а ще й для профілактичних цілей. Кисневе лікування є досить популярним методом лікування в наш час, і головне, недорогих.

Для домашнього використання відмінно підійде медичні кисневі балони, які розраховані на 2 літри. Зробивши таку покупку, ви зможете готувати кисневі коктейлі в домашніх умовах. У вас з'явиться можливість переконатися в тому, що кисневі пінки дійсно корисні дорослим і дітям. За допомогою кисневого коктейлю можна наситити організм вітамінами, а ще це ефективний засіб, що допомагає в боротьбі з анемією. Кисневі коктейлі та пінки подобаються дітям, а лікування ними схвалюють всі лікарі. Крім цього з їх допомогою можна відновити здоров'я після застуди або іншої хвороби.

Де застосовуються кисневі балони?

Кисневі балони застосовуються з профілактичною метою в пансіонатах і санаторіях, також за допомогою кисню відбувається лікування пацієнтам, що страждають від кисневого голодування, які не здатні дихати самостійно. Також в використанні цього пристрою потребують хворі на бронхіальну астму та інші захворювання органів дихання пацієнти.

Перевагою використання кисневого балона є не тільки його велика користь для здоров'я, а й те, що пристрій є компактним і не займає надто багато місця. Кожен кисневий балон є безшовним, іншими словами не має швів, завдяки цьому здійснюється зберігання кисню в герметичних умовах.

Виробники кисневих балонів продумали все до дрібниць, так як обладнали їх витратоміром, а також зволожувачем. За допомогою витратоміра здійснюється контроль витрати кисню, і таким чином, людина завжди знає, коли необхідно замінити використаний балон наповненим киснем.

Особливості кисневого балона:

 • Різна ємність кисню від 2 до 10 літрів;
 • Балони оснащені спеціальним візком для зручного транспортування;
 • Здатність тривалого і надійного зберігання кисню;
 • Балони зроблені з високоякісної сталі.

Медичні кисневі балони мають різний обсяг, а саме від 2 до 10 літрів. Найменші використовують в домашніх умовах, важить такий балон до 4 кілограмів, тому його неважко транспортувати і для цього вам знадобиться всього лише зручна сумка.

Ціна на кисневий балон

Перед експлуатацією кисневого балона необхідно прочитати інструкцію і використовувати його правильно, так як балон знаходиться під тиском. При правильному підході і дотриманні всіх запобіжних заходів кисневий балон служить довго і без будь-яких проблем. Ціна на кисневий балон на 6 літрів в середньому коштує близько 3000 грн, що цілком типово враховуючи цей обсяг.

Придбати кисневий балон за гідними і не високими цінами можна в інтернет-магазині Медика. Тільки у нас клієнтів очікує високоякісна продукція, наші консультанти чекають вас, дорогі клієнти.

Кисневий інгалятор купити в Україні недорого

Кисневий інгалятор застосовується для подачі чистого кисню хворому під час вдиху. Якщо кисневий інгалятор купити в Україні його можна використовувати одночасно для лікування декількох пацієнтів в медичних установах або вдома. Кисневі інгалятори мають кілька типів подачі кисню: автоматичний режим подачі кисню, при якому може подаватися як чистий кисень, так і повітряно-киснева суміш, а також звичайний безперервний режим подачі з ручним дозуванням. Часто в комплектації до кисневого ингалятору можуть йти додаткові аксесуари: різні клапани, мембрани або маски.

Транспортування кисневого балона

При транспортуванні кисневих балонів потрібно переконатися, що вони надійно закріплені і знаходяться на певній відстані один від одного, щоб уникнути ударів під час руху. Другим головним правилом перевезення балонів з вибухонебезпечним газом є відсутність будь-яких контактів з відкритим вогнем та іншими тепловими джерелами, а також виключення падінь під час перевезення на нерівних поверхнях. Кисневі балони куплені в Україні мають хорошу комплектацію і можуть бути різного об'єму від 1 до 40 літрів і більше. Сьогодні кисневі балони можуть використовуватися не тільки в промисловому виробництві, а й дуже успішно знаходять своє застосування в медичній сфері. У медицині кисневі балони використовуються для лікування і профілактики різних хвороб, пов'язаних з проблемами дихальної системи. Так, дуже часто, якщо кисневий балон купити в Україні то його можна застосувати при кисневому голодуванні або неможливістю людини дихати самостійно. Кисневі балони досить універсальні, так як можуть мати різний розмір і використовуватися в різних медичних установах або ж у домашніх умовах.

Як правильно стежити за кисневим балоном?

 1. Правила безпеки свідчать, що не можна зберігати кисень з балонами, в яких знаходиться горюча речовина або небезпечний газ;
 2. Необхідно стежити за цілісністю балона: не допускати появу тріщин, пошкоджень і вм'ятин на корпусі балона;
 3. Варто звертати увагу на патьоки різного виду масла або палива. Такі плями під час подтравливания кисню здатні спалахнути і вибухнути. При використанні звертайте увагу на чистоту одягу і рукавичок;
 4. Під час зберігання балонів і в процесі роботи корпус не повинен нагріватися. Необхідно тримати балони в приміщенні, куди не потрапляють прямі сонячні промені, а також дотримуватися порядку і тримати подалі від гарячих приладів;
 5. Варто стежити за придатністю балонів. Виявивши пошкодження, варто відразу звернутися в ліцензовану компанію, щоб оглянути балон.

Кисневий балон широко вікорістовується для лікування астми, стенокардії, в кісневій гімнастіці та при віготовленні Кисневий коктейлів. Купити Кисневий балон в Україні з усіма необхіднімі документами, можливо в нашому інтернет-магазині за помірнімі ценам. Вдома зручніше Всього використовуват невелікі, компактні балони з кисня, Частіше Такі балони застосовують при алергіях, астмі, задішці та других хвороби діхальної системи. Кисневий балон купити в Україні та заправіті можливо лишь в спеціальніх місцях, в якіх є всі необхідні документи для проведення даної процедури.

Застосування кисневого інгалятора

Кисневий інгалятор Частіше Всього Використовують при Гостра нападах задухи, а такоже проведення киснево-повітряної терапії. Кисневий інгалятор купити в Україні з гарантією та всіма Додатковий аксесуарами можна в нашому інтернет-магазині за вігідною ціною та мовознавство. У комплектацію до киснево інгалятора может входити Кисневий балон до двох літрів. Існують такоже більш універсальні інгаляторі, Які могут працювати в трьох режимах для ніжніх та верхніх діхальніх Шляхів и в універсальному режімі.