Протипролежневі матраци, круги, подушки

Сортування:

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .

2 443,31 грн

Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
ТХ-14 Тріхінелоскоп.
ТХ-14 Тріхінелоскоп.

20 879,10 грн

Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Протипролежневий матрац купити в Україні 

Сьогодні можна знайти найрізноманітніші товари, які застосовуються для допомоги хворим при утворені пролежнів. Одним з найбільш популярних вважається протипролежневий матрац. Купити його ви можете у будь-який час на сайті інтернет-магазину «Медика». Ми пропонуємо вашій увазі великий вибір протипролежневих матраців і подушок, ціна яких вас неодмінно здивує. До головних особливостей даної продукції відносять такі фактори:

  1. Принцип роботи матраців і подушок полягає в тому, що балони, які знаходяться всередині виробу, поперемінно наповнюються повітрям. Тобто спочатку надуваються, наприклад, всі парні балони, а через деякий час-непарні. Таким чином вдається уникнути появи пролежнів у хворого.
  2. Додатковий масаж. Для того, щоб кров циркулювала якнайкраще, рекомендується здійснювати легкий масаж. Саме для таких цілей рекомендують купити протипролежневий матрац. 

Придбати протипролежневі матраци, круги, подушки в Україні 

Протипролежневий матрац – медичне пристосування, яке застосовують в якості лікувальних і профілактичних дій у боротьбі з пролежнями на різних стадіях. Часто, протипролежневий матрац призначають людям, які тривалий час перебувають на постільному режимі, після різних травм і операцій для уникнення утворень пролежневої хвороби. Протипролежневий матрац необхідно застосовувати з самого першого дня покупки, щоб уберегти себе від появи пролежнів. Матрац проти пролежнів складається з декількох подушок, які рівномірно заповнюються повітрям або водою.

Якість матеріалів протипролежневих матраців

Матеріалом для виготовлення протипролежневих матраців, в основному служить міцний і надійний полівінілхлорид, він не токсичний і не викликає алергію. Верхній шар матраца, може також виготовлятися з високоякісної клейонки пвх або прогумованої тканини з нейлоном. У комплекті до протипролежневого матрацу, як правило, йде насос, а також різні предмети для швидкого ремонту. Він надувається за допомогою спеціального компресора, який йде в комплекті з матрацом або ж його можна придбати окремо. Для комфортного використання протипролежневих матраців компресор, повинен бути досить тихим і не перевищувати 10 децибел.

Вартість протипролежневих матраців 

В даний час ви можете купити протипролежневі матраци, кола і подушки, вибираючи з широкого асортименту даної продукції. Сучасні виробники подбали про те, щоб ви змогли знайти товар, який би відповідав всім вашим вимогам і очікуванням. 

Ціна протипролежневих матраців буде залежати від таких аспектів:

  • Максимальна вага, яку здатний витримати матрац.
  • Габарити виробу в розкладеному вигляді.
  • Країна-виробник.
  • Комплектація. Вона найчастіше незмінна і складається з самого матраца, повітряного компресора і шланга. Однак можна купити протипролежневий матрац з додатковими елементами.

Підбирати матрац, подушку або коло слід, виходячи з віку пацієнта, ступеня пролежнів, тривалості лежачого режиму, діагнозу і т. д. при правильному підході до вибору ви зможете знайти і купити протипролежневий матрац, який є найбільш оптимальним для пацієнта. Даний виріб допоможе зробити процес відновлення набагато легшим і комфортнішим.