Пульсоксиметри "МЕДИКА"

Сортування:

"Медика"Р-01Пульсоксиметр

365,00 грн

Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207

785,00 грн

Новинка
«МЕДИКА" JAX-204 »Пульсоксиметр.

575,00 грн

Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Новинки

Хіти продаж

Новинка
СИП 8355 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №5
Новинка
СИП 8354 «МЕДИКА» СІПАП-маска ПВХ №4.
Новинка
Пульсоксиметр "МЕДИКА" JAХ- 207
Новинка
У-003 Зволожувач кисню (Апарат Боброва)
Новинка
Світильник "МЕДИКА" ОББ-15П
Новинка
Голки для акупунктури (набір)
Новинка
АГ-80 Апарат голосоутворюючий
Новинка
Ш-713 Шприц Жане 150см3 .
Новинка
Тен-4500 Тен до дистиляторів.
Новинка
Ц-80-2А Центрифуга лабораторна
Новинка
ВБ-8К Баня водяна двомісна.
Новинка
ЛК-360 Лоток круглий  360 мм.
Новинка
ЛК-340 Лоток круглий  340 мм.
Новинка
ЛК-260 Лоток круглий 260 мм.
Новинка
ЛК-240 Лоток круглий 240 мм.
Новинка
ЛК-220 Лоток круглий 220 мм.
Новинка
ЛК-200 Лоток круглий 200 мм.
Новинка
Протипролежневий матрац J007
 TW8346М Киснева маска "МЕДИКА"
И-74 Голка лігатурна по Дешану
СБ-4В Скальпель черевастий.
КН Кільце носове для биків.
ГП-20 Шафа сухоповітряний.
Протипролежневий матрац J007-4
Протипролежневий матрац J002

Купити пульсоксиметр в Україні

Від кількості кисню в крові залежить загальний стан здоров'я кожної людини. Саме цей показник має велике значення для роботи всіх систем людського організму і його органів. Для визначення частоти пульсу і кількості кисню міститься в артеріальній крові існує спеціальний діагностичний прилад - пульсоксиметр в Україні купити який можна в кілька кліків на нашому магазині.

Пульсоксиметр - це медичний прилад, який контролює ступінь кисню. Результати вчасно виявляють хвороби, після чого призначається оксигенотерапія. Якщо сатурація виявляється недостатньою, це може привести до формування різних небезпечних хвороб, що порушують дихання і роботу серця. Поставити точний діагноз за кілька секунд допомагають пульсоксиметри, що визначають відсоток кисню і величину пульсації. Ціна на пульсоксиметри доступна для кожного.

В медичному приладі є зовнішній або вбудований датчик, який ділиться на дві частини. В одній стороні 2 діода, що випромінюють інфрачервоні промені, а в іншій стороні фотодатчики, що здатні визначити інтенсивність світлового потоку, який проходить через тканину. Червоні промені абсорбуються молекулами гемоглобіну, а інфрачервоні промені взаємодіють з молекулами оксигенированной. Пристрої задіяно під час серцевих циклів, вимірюючи інтенсивність світлових хвиль.

Для попередження виникнення серйозного захворювання такий прилад повинен знаходитися в кожному будинку, а також медичному закладі. В Україні якісний пульсоксиметр купити можна в інтернет-магазині Медика, який пропонує увазі клієнтів величезний вибір товарів медичного призначення.

Що може пульсоксиметр?

Цей пристрій допоможе визначити кількість молекул гемоглобіну з'єднаних з молекулами кисню. У здорової людини кров повинна бути на 100% насиченою киснем. Співвідношення молекули гемоглобіну до приєднаної молекулі кисню в нормі становить 1: 4. Для правильного функціонування організму ця норма повинна складати від 95 до 100%.

Робота пульсоксиметра полягає у визначенні змісту кількості кисню в гемоглобіні. Це відбувається за допомогою декількох джерел, а саме червоного і інфрачервоного світла, що мають хвилю різної довжини. Чим більше кисню міститься в крові, тим ступінь поглинання світла вище.

Крім цього за допомогою пульсоксиметра можна вимірювати пульс. Апарат має цифровий дисплей, на якому відображається показник. Вдосконалені моделі оснащені функцією звукового оповіщення, яка спрацьовує в тих випадках, коли зміст кількості кисню в крові значно знижено.

Переваги пульсоксиметра:

  • Точність кисню в крові і вимірювання пульсу;
  • Прості у використанні;
  • Наявність цифрового дисплея;
  • Компактні;
  • Працюють швидко.

пульсоксиметр проводять двома методами, а саме трансмісійним і методом відображення. Перший полягає в проведенні аналізу світлової хвилі, яка проходить через тканини. Для цього прилад можна використовувати в декількох місцях, закріпивши його на пальці пацієнта, крилі носа або мочки вуха. Другий метод полягає в проведенні аналізу відбитого світла. Датчик приладу в цьому випадки встановлюється незалежно від частини тіла.

пульсоксиметр проводять пацієнтам з проблемами серцево-судинної або дихальної системи, коли потрібен контроль стану хворого, транспортування якого відбувається літаком, а також для спостереження за станом здоров'я немовлят, народжених при важких пологах. Пульсоксиметр - незамінний пристрій для спортсменів, адже з його допомогою зручно контролювати фізичне навантаження. Це пристрій широко використовується людьми, страждаючими гіпоксією різного ступеня.

Типи пульсоксиметрів:

  1. Монітори. Ці прилади застосовуються для спостереження за пацієнтами, контролюють дихальні і серцеві функції в лікарнях і вдома;
  2. Стаціонарний пульсоксиметр. Пристрій вимірює так званий SpО2 під час транспортування хворого, в процесі операцій і оксигенотерапії. Також апарат використовують в реабілітаційний період;
  3. Портативний пальчиковий прилад. Це медичний пристрій часто контролює окрему групу людей: спортсменів, пацієнтів з хронічною хворобою або людей, які знаходяться в особливій групі ризику.

Головні вимоги сучасних моделей полягають в максимальної точності показання. До того ж, виключені впливу електромагнітного поля, що створюються сторонніми пристроями і рухом. У відомих медичних установах переважно використовують стаціонарні моделі з зовнішніми датчиками. Такий пристрій виводить на монітор форму хвиль, і відображають кровотоки на ділянці, де фіксуються датчики. Сама універсальна модель здатна передати результат по Bluetooth.

Пальчикові прилади сьогодні є найоптимальнішими пристроями для використання в різних умовах. Ці портативні пульсоксиметри прості і точні, а вартість набагато нижче стаціонарних моделей.

На що звернути увагу при покупці пульсоксиметра?

- Точність результату і швидке включення;

- Економія енергії;

- Виразні показники великими цифрами, а також кольоровий монітор, регулювання яскравості і ракурс результату;

- Оптимальна форма датчиків;

- Стійкість до ударів.

Пульсоксиметр ціна Україна

При покупці пульсоксиметра в Україні необхідно врахувати деякі характеристики пристрою, а саме високу точність, легкість і надійність при експлуатації, простоту в управлінні, компактність. Всі ці характеристики, а також ціни на пульсоксиметр в Україні ви знайдете в інтернет-магазині Медика, який гарантує високу якість своєї продукції. Наші фахівці пропонують вашій увазі широкий асортимент портативних і стаціонарних пульсоксиметрів. Всі моделі цього пристрою мають сучасними технологіями, а також цифровими дисплеями і різними функціями. Тільки в нашому інтернет-магазині вас чекає продукція високої якості, приємне поєднання якості і ціна на пульсоксиметри купити Україна і інші товари. Кожен запропонований нами пульсоксиметр працює від джерела живлення або автономно. Нашою продукцією користуються як приватні клієнти, так і медичні установи.