Протипролежневий матрац J002

В наявності

Основне

Модель: J002

6 518,81 грн

Розмір матраца: 194 х 85 х 12 см. 
Розмір чохла (д х ш), см 205 х 143 
Кількість основних секцій 18 
Кількість запасних секцій 2 
Вага пацієнта до 135 кг 
Вага матраца 6 кг. 
Вага компресора 1,75 кг. 
Товщина стінок 0,35 мм (350 мкм). 
Вага в упаковці 8 кг. 
Розміри упаковки, (д х ш х в), мм: 490х230х320 
Безперервний режим роботи 
 Повний цикл роботи насосу 12 хвилин
 
Ця модель призначена для профілактики і лікування пролежнів на I-IV стадії. 
Рекомендується кожному пацієнту з діагнозом, який передбачає постійний постільний режим, з першого дня використовувати протипролежневий матрац, і не чекати появи пролежнів. 
Варто пам'ятати: Помістивши на протипролежневй матрац пацієнта, не забувайте його періодично повертати, піднімати, присаджувати. Використовуючи протипролежневий матрац, Ви знімаєте проблему пролежнів, але не варто забувати про внутрішні органи людини, які навіть при використанні протипролежневого матрацу будуть знаходитися в нерухомому стані. 
Матрац виготовлений з нетоксичного, та не алергенного полівінілхлориду і відрізняється підвищеною міцністю. Складається з 18 секцій і компресора, який нагнітає і випускає повітря. Автоматичний компресор по черзі наповнює повітрям секції, змінюючи тиск в них кожні 6 хвилин, що забезпечує "ефект масажу". Коли пацієнт знаходиться на такому протипролежневому матраці, поверхня під ним міняє свою структуру, секції здуваються і надуваються. Там де секції протипролежневого матрацу здуті - утворюється повітряний простір, тобто тіло людини перебуває ніби в підвішеному стані, контакту з поверхнею немає, саме в цих місцях і відбувається протипролежневий ефект за рахунок припливу до даного місця крові та насиченню шкірних покривів киснем. Передбачена індивідуальне регулювання рівня тиску відповідно вазі пацієнта. Дизайн матраца і матеріал забезпечує легку чистку і комфортабельний сон. Конструкція матраца розрахована на вагу пацієнта до 135 кг. Система розрахована на безперервну роботу. 
Матрац складається з взаємозамінних секцій. У разі пошкодження, секції матраца можуть бути замінені на запасні, які є в комплекті. 
В комплект поставки входить високоякісний повітропроникний водовідштовхувальний поліуретановий чохол. 
Чохол захищає матрац від будь-яких забруднень, збільшуючи термін експлуатації матрацу. Протистоїть вторинної інфекції вірусами і бактеріями. Підсилює лікувальний ефект шляхом збільшення площі зіткнення. Приємний для шкіри "дихаючий" матеріал, але не пропускає рідину. Тривалий термін служби. Можна прати і сушити в пральних машинах.
 

Написати відгук
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Нещодавно проглянуті