КСК-12 Бікс (коробка стерилізаційна).

В наявності

Основне

Модель: КСК-12

1 845,38 грн

Коробки стерилізаційні круглі КСК-12 купити в Україні

Стерилізаційні круглі коробки КСК-12 мають якісні деталі і основу з нержавіючої сталі. Вони можуть застосовуватися для перевезення і стерилізації різних інструментів в хірургії, а також операційної білизни або пов'язок. 

Коробка для стерилізації КСК-12 має багато маленьких отворів, через які може проникати пар, тим самим очищуючи і стерилізуючи все, що знаходиться всередині неї. Використовують стерилізаційні коробки, як правило, в різних медичних установах. Досить часто коробки для стерилізації застосовують для дезінфекції спеціальних термостійких шприців, які можуть витримувати високі температури.

Сфера застосовування стерилізаційних коробок КСК-12

Коробки КСК-12 випускаються в двох основних формах: кола (циліндра) і квадрата. Найпоширенішою і застосовуваної в медицині є кругла коробка. Коробки для стерилізації можуть ефективно використовуватися в будь-якій медичній галузі. 

На підготовчому етапі стерилізації дуже важливо перевірити всі частини коробки КСК-12 на герметичність, очистити поверхню спиртовим розчином, а також підкласти на дно бавовняну тканину, якщо не використовуються спеціальні фільтри. Після попередньої підготовки до стерилізації можна з упевненістю розміщувати всі медичні прилади або білизну. Після обробки парою весь вміст коробки повністю очищається від різних бактерій і шкідливих організмів.

Характеристика стерилізаційних круглих коробок КСК-12

Варто враховувати, що в комплектації до коробки стерилізаційної круглої КСК-12 не має додаткового фільтра, тому при використанні, потрібно покривати дно якимось тканинним матеріалом. 

Коробки стерилізаційні забезпечують до двадцяти днів якісного зберігання після процедури стерилізації. Сталь, з якої зроблена коробка КСК-12, має дуже хорошу якість, не піддається корозії і може гарантувати довгий термін експлуатації. 

Для більшої безпеки коробка стерилізаційна КСК-12 оснащена спеціальними замками, які фіксують щільність закривання відкидної кришки. Місткість коробки КСК-12 становить 12 літрів. Коробки стерилізаційні круглі КСК-12 можуть забезпечувати стерильність матеріалів або предметів до трьох діб.

Написати відгук
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Нещодавно проглянуті