J008 A Шийний ректрактор.

В наявності

Основне

Модель: J008 A

1 603,13 грн

Ректрактор доброї якості на основі матеріалу ком позитивного полімеру , швидко надуваються і здуваються, доброї фіксації . Зовнішня поверхня м’яка і еластична , легко розбирається і миється . Сила тяжіння : 1 - 60кг . зручний для використання людьми різної комплекції . Маленькі розміри , вага 600г , його можна носити з собою. Час витягнення - за власним бажанням. Це абсолютно беспечно і эффективно. Межа витягнення : 4-14 см ( відстань витягнення по вертикалі). Під час витягнення можна приймати будь-яку позу : сидіти , лежати , ходити.

Показання до застосування:

Даний апарат застосовується для лікування різних видів остеохондрозу. При травмах шийного відділу хребта (струс мозку) , спондилолистеза , дегенеративних змін між хребцевих збільшень кісткової тканини хребців ( остеофита ) , дегенеративних змін між хребцевих хрящів шиї , вікових змінах хребта , здавлювання хребетного каналу , пов'язаних з напругою м'язів шиї , оніміння рук , високого поперечного паралічу , гемиплегии , неповного паралічу , початковій стадії сколіозу. Болі і дискомфорті .

Також застосуємо : для лікування головного болю , непритомності , безсоння , запаморочення , ослаблення слуху і зору , підвищеного артеріального тиску , викликаних недостатнім кровообігом  в основній артерії , також для відновлення шийного відділу після спортивних тренувань і травм. Його можна використовувати при операціях на шийному відділі хребта в якості фіксуючого пристрою , що заміняє гіпс.

Написати відгук
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Нещодавно проглянуті

1 603,13 грн