Для чого потрібен інгалятор?

Для чого потрібен інгалятор?

Для чого потрібен інгалятор?

Сьогодні здоровий спосіб життя набрав обертів нікого культу. Бути здоровим і вести правильний спосіб життя дуже модно. Загартування - це спосіб досягнення і підтримки стабільного і сильного імунітету. Але не у кожного є можливість відвідувати басейни або приєднатися до загону моржів, як і регулярно, відвідувати моря. Діти, як ніхто інший, піддаються частим респіраторно-вірусних захворювань. І як бути в такому випадку? Звичайно, краще попередити, ніж потім лікувати. В такому випадку вихід є і він доступний для кожного - це інгалятор.

Що таке інгалятор?

Напевно багато хто пам'ятає старі, «добрі» інгалятори, яких боялися навіть дорослі. Вони представляли собою звичайний таз або каструлю наповнену гарячим водним розчином з домішкою корисних речовин у вигляді картоплі, лікарських трав, соди та іншого. Над ним потрібно було сховатися рушником і терпіти «тортури». Процедура не найприємніша, адже пар впливав на обличчя і інші частини тіла, а температуру не завжди можна було регулювати.

Дітей долучити до такого ритуалу було куди складніше. Сучасні інгалятори - це прилад, який використовується для транспортування ліків в людський організм через органи дихання (легені). Застосовують його при профілактиці або лікуванні захворювань транспортних дихальних шляхів (наприклад, астма). Але оскільки наші легені мають досить добре сформовану кровоносну систему, інгалятори можна застосовувати для передачі через них інших медпрепаратів в організм. Так можна поступити при лікуванні грипу або подачі інсуліну для людей з діабетом.

види інгаляторів

У сучасній практиці використовують три основних типи інгаляторів:

  •  ультразвуковий;
  •  парової;
  •  струменевий (компресорний).

Кожен має свої переважні ознаки при певних умовах застосування.

Ультразвуковий або як його прийнято називати - небулайзер, інгалірует хмарка дрібних частинок препарату у вигляді аерозолю.

Паровий інгалятор видає струмінь пара під впливом високих температур. Його прийнято вважати найефективнішим, але в той же час досить складно вмовити хвору дитину вдихати гаряча пара. А при температурі тіла вищої 37.5 С він і зовсім протипоказаний.

 Компресорні інгалятори (небулайзери) не працюють з різними відварами на травах, стаціонарні, з великими розмірами і набагато гучніше, ніж ультразвукові. Але вони самі правильні і універсальні в роботі.

Такий прилад, як інгалятор повинен бути в будинку, де є дитина. Адже з його допомогою можна проводити профілактичні заходи дитині і безпосередньо саме лікування. Часті ГРЗ тому показник. Для дітей передбачений спеціальний дизайн пристроїв у вигляді іграшок і звіряток, що сподобатися Вашому чаду. Також є можливість вибрати між трубкою і маскою. Відмінний профілактичний ефект створить навіть вдихання парів мінеральних вод. Полегшить дихання при нежиті і роздратованою гортані, зволожить дихальні шляхи.

Перш, ніж придбати прилад, потрібно ознайомитися з протипоказаннями, попередньо проконсультувавшись з лікарем.