ДЕ- 25 Аквадистиллятор.

В наявності

Основне

Модель: ДЕ-25

15 532,50 грн

Дистилятор ДЕ-25 купити в Україні

Дистилятор ДЕ-25 – це якісне очищення води від бактерій та радіонуклідів використовується для виробництва дистильованої води в різних медичних закладах, приватних клініках, стоматологічних кабінетах, лабораторіях, в багатьох галузях промисловості та народного господарства. Якщо вам потрібно дистилятор ДЕ-25 купити в Україні то, слід знати, що він здатен виробляти до 25 літрів дистильованої води за годину. Котел аквадистилятора зроблений із нержавіючої сталі та може працювати при температурі до сорока п’яти градусів вище нуля. Дистилятор ДЕ-25 зроблений з якісних матеріалів та з поєднанням сучасних технологій виробник з впевненістю надає гарантію 2 роки.

Особливості встановлення дистилятора ДЕ-25

Аквадистилятор повинен бути встановлений в приміщенні з каналізацією, водопроводом та електромережею трифазного змінного струму напругою 380В та контуром заземлення. Також дистилятор слід встановлювати тільки на горизонтальну поверхність. Для використання дистильованої води для пиття її слід мінералізувати. Купити якісний дистилятор ДЕ-25 в Києві та Україні можно у нас в інтернет-магазині за доступною ціною та зі швидкою доставкою. Така вода за своїм смаком нагадує звичайну природну воду, але вже очищену від шкідливих речовин та бактерій.

Призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, лабораторіях і в інших установах усіх галузей народного господарства, де є потреба в дистильованої води. Аквадистиллятор електричний з нержавіючої сталі складається з:

• корпусу з нержавіючої сталі,

• котла з нержавіючої сталі,

• конденсатора,

• електричної установки (щиток).

Котел з нержавіючої сталі: виготовлений з високоякісного сталевого листа за допомогою штампування і передової зварювання. У процесі роботи може покриватися відкладеннями солей (інкрустування). Інкрустування в котлі можна видаляти кислотним або лужним розчином.

Конденсатор: ця одиниця зроблена з високоякісного сталевого листа і високоякісної бездоганної сталевої труби. Він має передову конструкцію з високим коефіцієнтом корисної дії. Легко демонтується для того, щоб зняти інкрустування.

Технічна характеристика:

вхідна напруга, В ...           380

потужність, кВт ...              15

обсяг дистиляту, л / год ... 25

габаритні розміри, см ...    51 × 36 × 80

вага брутто, кг ...                13,5

вага нетто, кг ...                  11

Написати відгук
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Нещодавно проглянуті

15 532,50 грн