Ц-80-1 Центрифуга лабораторна.

В наявності

Основне

Модель: Ц-80-1

7 351,58 грн

Купити центрифугу лабораторну Ц-80-1 в Україні

Лабораторні центрифуги розіляють тверді елементи і рідкі речовини різної ваги. Цей пристрій застосовується в медичних цілях і промислових приміщеннях. Без центрифуги не обійтися при біологічних і хімічних дослідах. Головною деталю центрифуги є барабан з отворами для колб, який обертається на встановленій швидкості і мотор, що запускає всю роботу.

Лабораторна центрифуга Ц-80-1 обладнана кришкою, яка закручується спеціальним гвинтом і призначена щільно закривати барабан. В процесі роботи, на великій швидкості всередині центрифуги виникає відцентрова сила. Під такою дією рідина ділиться на частинки, важкі елементи осідають на дні пробірок, легкі частинки розташовуються ближче до центру.

Під час роботи центрифуг важливу роль виконують ротори. Будова цієї деталі визначає тип колб і обсяги, застосовні для різних процедур. Колби можуть бути різноманітні – флакон, пробірка, капіляр, інша ємність. Залежно від моделі, барабан може фіксуватися під конкретним кутом або в горизонтальному положенні.

Лабораторна центрифуга Ц-80-1 застосовується в клініках, під час діагностики, біологічних, хімічних і медичних лабораторіях, де проводяться дослідження у різних областях.

Такий пристрій додатково оснащується такими функціями: змінний ротор, контроль швидкості, таймер, вивід на монітор інформації і результатів, зміна режиму температури.

Головні характеристики моделі полягають в наступному:

  1. Встановлюється модель на стіл;
  2. Тип моделі працює для середніх обсягів до 50 мл;
  3. Центрифуга без охолоджуючого ефекту;
  4. Максимальне завантаження до 15 пробірок.

Важливий критерій – максимальна швидкість обертання. З огляду на потребу і цілі дослідження, вибирається центрифуга з одним режимом або декількома. Багато моделей продаються з встановленим плавним регулюванням швидкісного обертання. На сайті Медика ви без проблем підберете необхідну модель високої якості з гарантією.

Центрифуга Ц-80-1 лабораторна призначена для використання в клінічній, лабораторній та діагностичній практиці, і проведення різних досліджень в галузі медицини в інших областях.

Технічні характеристики центрифуги лабораторної Ц-80-1

Центрифуга лабораторна Ц-80-1 (Центрифуга лабораторна) забезпечує центрифугування рідких систем щільністю не більше 2 g / cm3.

Електричне живлення 220 В, 50 Гц.

Частота обертання 0 – 3000 оборотів в хвилину.

Кількість пробірок в роторі 12 по 30 мл

Встановлений час обертання 0 – 60 хвилин.

Максимальна відносна

відцентрова сила 1790 р

Габаритні розміри (мм.) 330х280х270

Центрифуга забезпечує центрифугування рідких систем щільністю не більше 2 г / см3.

Написати відгук
Труднощі з вибором товару?

Замовте в один клік зворотний дзвінок у нашого фахівця!

Нещодавно проглянуті